Inspiratsiooni rohkem kui 100 vannitoa jagu!

Pildigaleriid
Inspiratsiooni rohkem kui 100 vannitoa jagu!
Kollaaž

ISH on maailma suurim sanitaartehnikamess, kus on väljas vannitoa viimased trendid. Eksponendid olid mahutatud 250 000 ruutmeetrile ja selle mahu peale võib öelda, et ahhetamapanevat inspiratsiooni jagus. 14.-18. märtsini toimunud messil oli Eestist oma toodetega esindatud Balteco, kes osales ainukese Eesti ettevõttena kuuendat korda. Mess toimub iga kahe aasta tagant ja kohapealseid muljeid jagabki Balteco turundusdirektor Merje Sumberg.

Merje Sumberg: Mess oli vapustavalt suur — Frankfurdi mess on nagu mõni meie väike linn. Kokku 11 suurt halli, mille vahel liiguvad messibussid, hallides on 2-4 tasandit.

ISH 2017 sanitaartehnikamess - vannitoatrendid Foto: Temuri Hvingija
Foto: Balteco
Seotud lood:

Mess jagunes kahte suuremasse sektorisse: ISH Energy ja ISH Water.
ISH Water alas olid esindatud kõik maailma suurimad sanitaartehnika tootjad: Villeroy&Boch, Teuco, Laufen, Grohe, Roca, Duravit, Marmorin, Gessi, Koralle, Burgbad, Vitra, Kaldewei, Inspira, AntonioLupi jpt.

Trend vannimaailmas on jätkuvalt vaid kivivannid, mõni üksik pakkus akrüülist spaa- ja massaaživanne.

Foto: Balteco

Vannitoa aksessuaaride, mööbli, klaaside, segistite, valamute, peeglite, dušilahenduste valik oli väga suur ja mitmekülgne.

Foto: Balteco

Silma hakkasid eriliste ja innovaatiliste lahendustega WC-potid. Segistite puhul on värvivalik piiritu ja miks mitte valida oma vannituppa just lemmikvärvi segisti!

Foto: Balteco

Või värviline valamu!

Foto: Temuri Hvingija

Rõhku pannakse vannitoatoodete loomisel ka valguslahendustele, millega saab luua mõnusat meeleolu vannitoas või saunas.

Foto: Balteco

Üha rohkem tuuakse koduspaasse ka taimi.

Foto: Balteco

Suurematel tegijatel, nagu Grohe ja Villeroy&Boch, oli päris oma hall. Villeroy&Boch hallis hakkasid silma Swarowski kividega kaetud vannid. Muide, ainult nemad ja Balteco pakuvad värvilisi kivivanne.

Põhjamaid esindas sanitaartehnika valdkonnas vaid Balteco, stendi külastati erinevatest riikidest: Austraalia, Uus-Meremaa, Ameerika Ühendriigid, Iisrael, Norra, Island, Tšehhi, Poola, Holland, Rumeenia jne.

Balteco 2017 uued tooted messil: Xonyx kivivann Allure, sirgjooneline Xonyx kivivann Plano; Fiore 180; Azur 130; Concept 8 mm dušilahendused ja aurusaun Tetris; Xonyx valamud: Alto, Alto R ja Trapez; mööbel: Alto ja Trapez.

Kõiki Balteco uusi tooted saab Eestis näha esimest korda Eesti Ehitab messil, mis toimub 5.-8. aprillil Eesti Näituste messikeskuses.

Vaata messimuljeid ja ammuta inspiratsiooni!

LOE VEEL:

Puit vannitoas — originaalne ja turvaline lahendus

Sisearhitekt Lauri Nõmme: Kuidas kujundada vannituba

Sisustusnõuanded: kuidas muuta pisike vannituba avaramaks