IKEA värvikas erikollektsioon oktoobris — traditsioonid viivad meid edasi

Mahukas pildigalerii inspiratsiooniks!
IKEA erikollektsioon oktoobris — traditsioonid viivad meid edasi
IKEA erikollektsioon oktoobris — traditsioonid viivad meid edasiFoto: Sandra Werud, IKEA

Sügis võtab täie hooga jumet ja üks paljude eestlaste lemmikkohti mööbli ja muude sisustusesemete ostmiseks on IKEA Soomes. Oktoobris tuleb välja IKEA selle sügise hurmav erikollektsioon RYSSBY. Siia on põimitud traditsioonid, mis viivad meid edasi. Kollektsioonist leiab lillede, lindude ja geomeetriliste mustrite motiive, mis annavad edasi tänapäeva sobitatud ajatuse hõngu.

Kollektsioon sündis mitme disaineri koostöös ja on müügil vaid piiratud aja. Eesmärk oli rahvuslikud motiivid modernsesse interjööri tuua.

Inspiratsiooniks võeti ette käike muuseumidesse, kodudesse ja taludesse, et sealt ammutatud ideed kohandada IKEA kollektsiooniga.


Disainer Sarah Fagerisõnul kujutab RYSSBY endast kaasaegset disaini, mille juured on tihedalt seotud käsitöötraditsioonidega ja mille funktsionaalsus tuleb just välja asjade kasutamisel.

Seotud lood:

RYSSBY kollektsioonist leiab tooteid ja tekstiili igasse ruumi sinu kodus. 

Kui kodus uuenduskuur just käsil ja rahvuslik teema südamelähedane, siis võib kogu toale uue ilme anda just selle kollektsiooniga. Kui kõike tundub liiga palju, siis on hea mõnda üksikut eset olemasolevaga sobitada.