IKEA uued tooted — kuidas ühendada kaunis ja praktiline

 (1)
IKEA uued tooted — kuidas ühendada kaunis ja praktiline
IKEA

Tundub ju hea, et 25 minutiga tühjaks joodud pudelist võib saada 25 aastat kestva mööblitüki! Ajaga tuleb sammu pidada ja üha enam soovitakse kujundada oma kodu funktsionaalselt, kuid seejuures stiilselt ning üha enam on soov kestvate asjade järele. IKEA tuli veebruaris välja uute toodetega ja üheks meie lemmikuks nende seas on taaskasutusmaterjalidest tehtud köögimööbel.

KUNGSBACKA on esimene 100% taaskasutatud materjalidest valmistatud köögimööblisari. Siin on taaskasutust nii puidu kui ka plastiku näol. Vana puit, plastikpudelid jms elavad edasi köögimööblis. Materjalitööstuses tehakse imesid ja ikka selle nimel, et säästa looduslikke ressursse. Seejuures on tegu väga kvaliteetse tootesarjaga, mille loomisel pole kvaliteedis hinnaalandust tehtud. Hallikas-musta mati pinnatöötlusega kapiuksed on vastupidavad, stiilsed ja lihtsati puhastatavad.

OMAR-sarjas on funktsionaalsed riiulisüsteemid, mille abil saad paigutada asjad just nii, nagu sulle sobib.

Seotud lood:

DYNA vannitoasari on skandinaaviapärane, neist saab kujundada nii avatud kui ka lahtised riiulid.

EKET-sari on sobiv igasse tuppa. Riiuleid saab kinnitada seinale või panna ka põrandale. Mooduleid on kaghes mõõdus, ustega ja usteta. Valikus on mitmes värvitoonis kapid.

FJÄLLBO-sari on inspireeritud 1920ndatest. Siin kohtuvad minimalistlik joon, männi massiivpuit ja metalli rustikaalsus.

LOE VEEL:

IGAVAD INTERJÖÖRID: kuidas vältida vigu, mis rikuvad sinu kodu ilmet

Kui sulle meeldib kirju — too mustrid ja värvid julgesti tuppa!