IKEA pood Lätis avab uksed juba loetud päevade pärast

 (3)
IKEA pood Lätis avab uksed juba loetud päevade pärast
Foto: IKEA

Rootsi kodusisustuskauplus IKEA avab enda esimese poe Lätis juba 30. augustil. Pood asub Riia vahetus läheduses Stopini piirkonnas. 34,5 tuhande ruutmeetrisest poest saab ühtlasi suurim IKEA pood Baltikumis ning sellest leiavad külastajad enda kodu sisustamiseks üle 8000 erineva kodusisustustoote.

„Täna hakkame lugema päevi esimese IKEA poe avamiseni Lätis ning teeme algust Läti kataloogide jagamisega kodudes Riias ja selle läheduses. Alates 30. augustist ootame juba külla esimesi külastajaid, kes soovivad saada osa Baltikumi suurimast IKEA poest. IKEA visiooniks on luua paremat igapäevaelu paljudele, pakkuda hästi disainitud, funktsionaalseid ja taskukohaseid kodusisustustooteid ja -lahendusi,“ lausus Inga Filipova, IKEA Läti poe juht.

IKEA Riia pood pakub üle 8000 Rootsi disaintoote kodu sisustamiseks, alates köökidest, elutoamööblist ja lastemööblist kuni söögiriistade ja dekoratiivtoodeteni. IKEA poes asub ka restoran, bistroo ja Rootsi toidupood. IKEA restoranis on 450 istet ja seal pakutakse Rootsile omaseid roogasid, nagu lihapalle ja lõhet, koos kohalike roogadega.

Paul Mason Properties, SIA on Lätis IKEA volitatud edasimüüja ning kuulub sama omaniku alla, kuhu ka Leedu ja Islandi IKEA. Kogu investeering IKEA Riia poodi on juba enam kui 50 miljonit eurot.

LOE LISAKS:

IKEA mööblit saab peagi ostmise asemel rentida. Soetatud mööbli võib hiljem poele tagasi müüa

Seitse nippi, kuidas magamistuba stiilseks kujundada