IKEA avamispäeval külastas e-poodi rohkem kui 100 000 inimest

 (1)
IKEA avamispäeval külastas e-poodi rohkem kui 100 000 inimest
Foto: Kristi Sits, Andrei Ozdoba, IKEA Eesti

Eile, 29. augustil, avas IKEA Eestis e-poe ning Tallinnas väljastuspunkti koos näidistesaaliga. Avamispäeval külastas e-poodi üle 100 000 unikaalse kasutaja.

“Meie eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele Eesti elanikele paremat igapäevaelu ning soovime tänada kõiki ostlejaid fantastilise esimese päeva eest. IKEA e-poodi külastas üle 100 000 inimese, mis näitab selgelt, et Eesti tarbijad kasutasid võimalust IKEA tooteid veebis sirvida ning oste sooritada,“ lausus IKEA Tallinna väljastuspunkti juht Aleksejs Mihailovs. Tema sõnul panid eestlased ostukorvi üle 2000 erineva toote, mis näitab, et eestlastele on IKEA lai tootevalik meelepärane ning ostetakse nii mööbliesemeid kui aksessuaare.

Foto: IKEA Eesti

E-poes ostetud tootegruppidest olid populaarseimad lauanõud ning köögitarbed, kastid ning korvid, klaasid ning kruusid. Mööbliesemetest valisid ostlejad enim garderoobilahendusi, riiuleid ning kummuteid. Lisaks ostis iga teine väljastuspunkti külastaja kohapeal IKEA Rootsi toiduturu tooteid ning rohkelt osteti kohe kaasa ka lastele suunatud tooteid ning kodu ja köögi paremaks korrashoiuks mõeldud esemeid.

  • IKEA e-pood on avatud aadressil www.ikea.ee
Seotud lood:

Vaata fotogaleriid IKEA väljastuspunkti avamiselt: