H&M Home üllatab harmooniast ja troopikast inspireeritud kevadkollektsiooniga


H&M Home üllatab harmooniast ja troopikast inspireeritud kevadkollektsiooniga
Foto: H&M HOME

H&M Home lubab kevadel naasta loodusesse ja ammutada inspiratsiooni ürgelementidest — õhust, tulest, maast ja veest. Troopilise maailma soojasid toone ja värsked mustreid saadavad looduslikud materjalid ja neutraalsed toonid. Vaata järele, millised trendid on kevadel eriliselt soositud!

Algava hooaja kaheks võtmetrendiks on eksootika ja harmoonia. Sealjuures on põhiliseks mõjutajaks troopiline värviküllus. Samuti on endiselt moes enda ümber heaolu ja rahu loomine ning seetõttu ka filosoofilise nüansiga sisekujundus, mida mõjutavad nii Jaapani kui Skandinaavia stiil.

Eksootika

  • Värvid: Erilise tähelepanu all on kirkad ning soojad kollased, eksootilised rohelised ja lai skaala sinist. Sinine on teadagi uus roheline.
  • Materjalid: Käsitöömõjutused jätkuvad ka sellel hooajal – autentsus on oluline. Punutud korvid on selle trendi parimaks näiteks ning neid on valikus mitmes suuruses ja toonis.
  • Sümbolid: Linnud ja eksootilised lehed lisavad troopikateemale mängulisust.
  • Meeleolu: Atmosfäär on eksootiline, soe ja elav.

Harmoonia

  • Värvid: Hinnas on soojad neutraalsed toonid nagu näiteks vanaroosa ning tuhmroheline. Antud hooajal on oluline sama värvi erinevate varjundite kasutamine ning nüansimäng. Modernse tulemuse ning harmoonilise atmosfääri saamiseks tuleks ruum dekoreerida samades toonides, kasutades näiteks roosasid, halle või siniseid toone.

  • Materjalid: Tekstuurid ja materjalide struktuur on olulised, kuna taktiilsus on liikunud kesksesse rolli. Materjalieelistus on naturaalne ja fookuses on puit, klaas ning punutised. Materjalide pinnaviimistlus on pigem matt, seda näiteks keraamika ning klaasi puhul. Uudse lahendusena pakutakse palju perforeeritud pindu.
  • Sümbolid: Graafika on õrn ning selle keskmes on õhulised mustrid. Vormimäng keskendub ümarusele.
  • Meeleolu: Atmosfäär on rahulik ning tooted jätavad minimalistliku, pehme ning luksusliku mulje.
Vaata rohkem pilte galeriist: