Helsingi kobarmess kutsub ehitama, sisustama, aeda rajama ja suvilat ehitama

 (7)
Helsingi kobarmess kutsub ehitama, sisustama, aeda rajama ja suvilat ehitama
Pilt: Maarja Kotkas

Helsingis toimub neil päevil igakevadine kobarmess, mis hõlmab nelja messiala. Üle 600 eksponendi pakub kõike, mis on seotud elamise, ehitamise, remondi, suvilaelu, hoovi hooldamise ja kodude sisustamisega. Kohapeal käis ka Delfi, et saada ülevaade messimelust ja olustikust.

OMA KODU mess on neile, kes plaanivad kodu ehitada või remontida. Eksponeeritud on nii paneel- kui ka kokkupandavad majad, nõu saab energeetika ja jäätmekäitlusvõimaluste, värvide ja plaatide, akende ja varikatuste, kodumasinate ja -seadmete, kruntide ja kindlustusvõimaluste kohta.

SISUSTA! mess hõlmab kõike kodu sisustamisest. Sellelt messialalt leiab sisekujunduses kasutataviad väiksemaid sisustuselemente ja hooajakaupa.

OMA SUVILA on mess suvilatest, saunadest ja nendega seotud teemadest. Sealt leiab nii kruntide pakkujad, suvilavalmistajad, energeetika- ja käitlusettevõtted kui ka välibasseinide ehitajad. Kõik, mis puudutab välisehituse spektrit, leiab siit.

KEVADAED tutvustab põhjalikult kõike, mida vajate oma aias: taimed ja kaunistused, masinad ja seadmed, materjalid ning projekteerimis- ja ehitusteenused. Kevad on käes ja aed vajab korrastamist!