Häid nippe, mis aitavad pisikeses vannitoas paremini korda luua


Häid nippe, mis aitavad pisikeses vannitoas paremini korda luua
Foto: Kollaaaž

Väikseid vannitube on tihti raske ideaalses korras hoida. Kui ruutmeetreid on vähe, kuid koguaeg on kasutuses palju pisikesi asju, on segadus lihtne tekkima. Tillukest vannituba organiseerides tuleb olla väga nutikas ja loominguline. Siit leiad mõned leidlikud ideed!

1. Valage šampoon ja dušigeelid ühesugustesse pudelitesse. Värvilised sildid šampooni- ja dušigeelipudelitel muudavad silmeesise kirjuks. Seetõttu tasub soetada meelepärased anumad, kuhu saate šampoonid ja dušigeelid ümber valada. Nii mõjub ka vannituba rahulikumana. Kõik üleliigne olgu peidus kappides.

2. Hoidke väikseid asju kandikul või korvikeses. Väikseid asju võiksite hoida kandikul või korvikeses, sest nii on need korrektselt ühes kohas ja alati käepärast.

Get Embed Code

Populaarsed on ka kitsad ratastel riiulid, mis võtavad vähe ruumi, kuid mahutavad palju.

3. Panipaik valamu all. Valamukapita valamud on pisikeses ruumis populaarsed. Samas puudub sellise valiku puhul võimalus asjade hoiustamiseks. Kasvõi pisike panipaik on parem, kui mitte midagi ja aitab korda luua. Kui ka pisike valamukapp tõesti kuidagi ära ei mahu, võta kasutusele korvike, kus asju hoida.

Seotud lood:

4. Korvid kapiustele. Igasuguste korvikestega teeb vannitoas imesid ja vedelevad asja leiavad hoobilt õige koha! Samuti saab nendega kappidesse lisaruumi luua.

5. Dušinurga pesemistarvete organiseerija on pisikeses vannitoas elementaarne detail. Samas ei pruugi metallist ja plastikust riiulid paljudele meeltmööda olla ja oma disainiga võluda. Kui hästi otsida, võib aga tõeliseid pärleid leida.

6. Lisage sahtlite sisekülgedele magnetribad. See on hea koht pisikeste metallist esemete hoiustamiseks, mida võib vannitoas vaja minna ja mis kipuvad teinekord ära kaduma.

7. Riiul ukse kohal pakub lisaruumi. Seal on hea hoiustada harva kasutatavaid ent siiski vajaminevaid asju. Samas säilib vannitoa avar ilme.

Allikas: apartmenttherapy.com