FOTOGALERII: vaata muljeid sisustusmessilt Interjöör 2017


FOTOGALERII: vaata muljeid sisustusmessilt Interjöör 2017
Foto: Rauno Volmar

Eesti Näituste messikeskuses leiab 21.-23. aprillini aset mitu põnevat messi — juba 20. korda toimuv sisustusmess Interjöör, 25. aiandusmess ja 6. kinnisvaramess. Sisustusmessil saab tutvuda nii kodumaiste kui ka välismaiste tootjate valikuga, kõige kaasaegsemate sisustustrendidega ning osaleda tasuta seminaridel ja loengutel. Samuti on avatud erinevad tasuta nõuandlad, kus jagavad näpunäiteid mitmed tuntud sisekujundajad.

Lisaks toimub messi raames eelmisel aastal suurt tähelepanu pälvinud Disainilaat, kus saab tutvuda kodumaise disainiga. Kohal on Eesti tippdisainerid oma uuema toodanguga — teiste seas Monika Järg, Tõnis Vellamaa ja Oot-oot Stuudio. Lisaks oma ala professionaalidele on Disainilaadal näha palju isetegijaid, kelle stendidel saab külastaja tutvuda kodumaise loomega ehtekunstist sisustuseni.

Juba 25. aastase kogemuspagasiga Aiandusmess toob külastajateni Inno Joonase algatatud floristika õppuri võistluse International Student Florist Cup 2017, kus lisaks Eesti floristidele osalevad Soome, Norra, Läti ja Venemaa floristid. Põnevust lisavad juurde ka muud võistlustööd — nii meeskondlikud kui ka individuaalsed.

Lisaks kuuluvad programmi arvukad seminarid, kus on loengupidajatena esindatud värvikas seltskond oma ala professionaale nii sisekujunduse, sisustuse kui ka aiakujunduse valdkonnast. Paralleelselt seminaridega on avatud sisekujunduse, aiakujunduse ja feng shui nõuandlad.

Seotud lood:

Vaata ka messi kodulehele ja kui oled kodu remontimas või sisustamas, siis tasub messile kindlasti minna!

LOE LISAKS:

DISAININOPPED: puit, marmor, metall, betoon ja nahk on hooaja lemmikud

Skandinaavia disainiklassikast inspireeritud värviküllane kodu

Heidame pilgu disaineri koju — Terje Talpsepp on nõus heale disainile kulutama