FOTOGALERII │ IKEA suvekollektsioon viib mõtted aiapidudele, päikesele ja rohelusele


FOTOGALERII │ IKEA suvekollektsioon viib mõtted aiapidudele, päikesele ja rohelusele
Foto: IKEA

Talveilmad, mis kuidagi lõppeda ei taha, viivad mõtted ikka suviste grilliõhtute, rannapiknike ja paitava päikese peale. Tegelikult ei olegi kauaoodatud suvi enam kaugel ja aeg on mõelda, kuidas õueruum mõnusalt hubaseks sättida ning ka tubane elu pisut õhulisemaks muuta. IKEA suvekollektsioonist leiab lahedaid aksessuaare nii õue kui ka tuppa — teeme tutvust!

Tänavune suvekollektsioon paneb rõhu mugavale aiamööblile, päikeseenergial töötavale välisvalgustusele, värvikatele kangastele ja põhjamaiselt lihtsast disainist lähtuvatele lauanõudele. Mõnusalt kerget ja hubast atmosfääri loova kollektsiooni sõnumiks on mugav ja suvine kodu iga ilmaga — sadagu vihma või paistku päike — kodu on ju ikka parim koht, kus olla ja miks mitte seal ka oma suvepuhkused veeta, aiapidusid korraldada ja sõpru võõrustada?

Materjaid on kerged ja looduslikud — domineerivad lina, puuvill ning maalähedased toonid, mis on vürtsitatud geomeetriliste mustritega. Eriti popp on algaval hooajal triibuline kangas.

Kuigi suveõhtud on valged, siis mõnus koosviibimine aias ei lõpe alati päikeseloojanguga. Pimedamal ajal loovad aias hubasust pisikesed lambid ja laternad, mida näiteks kelmikalt õunapuude vahele riputada.

Seotud lood:

Samuti laheda disainiga laternad, kus küünlaid põletada.

Õige suvetunde loob ikka mugavaks sätitud õueruum, kuhu kuulub korralik välimööbel. Leia kindlasti aias või hoovis koht mugavale istumisalale ja naudi!

Põnevaid tooteid leidub ka rohenäppudele — meie lemmikuks on lõbusad helesinised kastekannud!

Vaata rohkem pilte galeriist:

LOE LISAKS:

Aiaplaneerimisega tasub algust teha juba talvel

Seitse sisekujundusmüüti, mida võid oma kodus julgelt murda

Viis head ideed, kuidas kodu ilmet juba olemasolevate asjadega värskendada