FOTOD │ Valge ja helge kodu julgelt kärtspunase köögiga


FOTOD │ Valge ja helge kodu julgelt kärtspunase köögiga
Foto: Fantastic Frank

Heledad toonid ja kaunis põhjamaine sisekujundus on jätkuvalt paljude jaoks eelistatuimaks valikuks. See aga ei tähenda, et kodu ei võiks mõnel sammul üllatada julgete värvipuhangutega. Leidsime Stockholmist ühe põneva korteri, mis paistab silma erakordselt julge värvivalikuga köögis!

Kui plaanid oma elamise kujundada puhtas skandinaavialikus stiilis, ei ole punased plaadid ilmselt just need, mis ehituspoes esimesena silma jäävad. Kuigi tegu on külalltki ootamatu lahendusega, on tulemus igati värskendav ja julge. Valge köögimööbli ja kargete marmorpindadega loob jõuline punane põneva kontrasti.


Punaseid seinaplaate täiendab retroliku joonega Smegi külmik, mis on täpselt samas toonis. Punase ja valge tugevat kontrasti pehmendab naturaalsest puidust laudpõrand.


Ülejäänud elamine on kujundatud pigem tagasihoidlikult, jäädes truuks tüüpilisele Põhjamaa sisekujundusele, mis toovad esile korteri kõrged laed (3,4 m) ja ajaloolised detailid — laekarniisid, dekoratiivsed seinapaneelid ja põneva vormiga aknad.

Seotud lood:

Korterit täiendab kaunis prantsuse stiilis rõdu.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Fantastic Frank