FOTOD │ Vaata praeguseid kõige kuumemaid köögimööblitrende


FOTOD │ Vaata praeguseid kõige kuumemaid köögimööblitrende
Foto: Pinterest/Kollaaž

Kui soovid kööki uuendada, on kõige turvalisemaks lahenduseks otsustada musta, valget või halli värvi lihtsa vormiga köögimööbli kasuks. Kui see tundub igav, võib aga ammutada inspiratsiooni hoopis uutest ja värsketest köögimööblitrendidest, mis pakuvad oma mustrite, reljeefide ja sügavate toonidega põnevat vaheldust.

Reljeefsed kapiuksed on viimase aja kõige olulisemaks märksõnaks. Geomeetrilised mustrid ustel lisavad köögile isikupära, modernne vorm aga hoiab koosluse lihtsa ja stiilipuhtana. Reljeefsed kapiuksed näevad eriti head välja, kui need on tumedad ja läikivad. Tumedas toonis ukse mustri ilu tuleb eriliselt hästi esile, kui sellele paistab valgus.

Köögikappe on värvitud valgeks juba aastaid. Nüüd on aeg võtta uus suund ja vaimustuda sügavamatest ja rikkalikest toonidest. Eriti kaunina mõjuvad kalliskivitoonid nagu briljantroheline, ametüst, safiir ja smaragd. Värvilahenduste loomisel ja värvide kokkusobitamisel ei pea enam vaeva nägema. Toon-toonis pinnad on hetke üheks kuumemaks kujundusvõtteks.

Samal ajal on huvitavaks nähtuseks kombineerida köögimööblil värvi — uueks levinud tavaks on valida alumine mööblirida üht ja ülemine teist värvi.

Uudseks lahenduseks on metallist jalad, mis lisavad köögile luksuslikku joont.

Seotud lood:

Foto: Superfront

Ajatu tumesinine mõjub elegantselt ja väärikalt. Moodsaks aksessuaariks on kuusnurkne plaat.

Klaasustega köögikapid ja avatud riiulid on jätkuvalt populaarsed. Klaasuksed on ka igati funktsionaalsed ja jätavad köögist õhulise ja avara mulje.

LOE LISAKS:

ENNE JA PÄRAST: Kolm kööki, mis läbisid totaalse muutumise

KÖÖGITRENDID: naturaalne puit loob sooja ja hubase atmosfääri

Disainer Hiie Härm: Neid vigu teades ja vältides kujundad hästi toimiva köögi