FOTOD: Vaata põnevaid interjöörinoppeid!


FOTOD: Vaata põnevaid interjöörinoppeid!
Shutterstock

Vahel on raske raamist välja mõelda, sest algne mõte tundub olevat see ainuõige. Nii võib juhtuda ka kodu kujundamisel, et üldpilt on selge, kuid puudub hea idee või julgus tuua interjööri midagi teistsugust, mis muudaks kodu omanäolisemaks ja põnevamaks. Tihtipeale ei nõuagi see suurt ettevõtmist või muudatust — piisab väiksest nüansist, olgu selleks materjal, värv või mõni pilkupüüdev ese. Vaata ideid!

Trepialused on sageli pimedad, sinna on hea asjad ära peita ja ühel päeval on sal terve hunnik asju, mida tegelikult vaja polegi. Pane trepialune enda kasuks tööle — kujunda sinna mõnus tööruum või lugemisnurgake. Tähtsal kohal on valgustus!

Eriti hea lahendus väikses kodus, kus alatasa tekib küsimus, et kuhu panna spordivarustus. Loo jalgrattast sisustuselement. Meie kliimas küll veidi tülikas, sest alati tuleb leida ka võimalus ratas enne tuppa toomist puhtaks teha, kui seda niimoodi eksponeerida.

Kui on piisavalt ruumi, siis proovi sättida elamine kahele tasapinnale. Ja teine nüanss — kui valge tundub liiga valge, siis lisa talle kaaslaseks värvilaike!

Seotud lood:

Õhuline ruumijagaja — elegantne ja pilkupüüdev!

Klassikalised värvid ja muster!

Kui kodus on taldrikuid üle!

Seinale kootud ja loodud.

Vaata rohkem ideid galeriist ja veel samal teemal: