FOTOD │ Vaata pilte Elvis Presley kunagisest luksuslikust häärberist


FOTOD │ Vaata pilte Elvis Presley kunagisest luksuslikust häärberist
Foto: Stay Awhile Villas / LuxuryHomeRentals.com

Möödunud sajandi ühele armastatuimale muusikule kuulunud Beverly Hillsi kodu on kujundatud mugavaks üürikoduks, kus on kõikidel soovijatel võimalus ööbida. Kuigi 2500 eurost algavad majutushinnad on küllatki krõbedad, saab selle eest tunda end tõelise kuninga kassina — nelja magamistoaga uhke häärberi juurde kuulub suur bassein ja päikeseterrass ning igast toast avanevad unustamatud panoraamvaated. Astume sisse!

Elvis ja Priscilla soetasid arhitekt Rex Lotery loodud häärberi 1967. aastal ehk üheksa aastat peale selle valmimist. Majas jõudsid nad elada vaid kuus aastat — kui paar 1973. aastal lahutas, pandi müüki ka Beverly Hillsi kodu. Kuigi majas elati lühikest aega, kohtab siin palju Elvisega seotud märgilisi detaile — näiteks on autentsel kujul säilinud värav, mille taha kogunesid fännidehordid ja kus popilegend autogramme jagas ning end pildistada lasi.

Põneva arhitektuuriga majas on säilinud muudki 1960. aastate luksusvillale omast - avarad aknad, rohke dekooriga laed ja prantsuse stiilis uksed.

Kuigi sisustust on kõvasti kaasajastatud, on kõik Elvisega seonduv au sees. Seintelt leiab näiteks ikooni kujutavat graafikat Ameerika tuntuimalt popkunstnikult Andy Warholilt.

Seotud lood:

Nagu suursugusele kodule kohane, kuulub siiagi mugav õueruum, kus päikest võtta, ujuda ja maalilisi vaateid nautida.

Vaata rohkem pilte galeriist:

  • Kui soovid selles imelises majas peatuda, saad seda teha LuxuryHomeRentals veebilehe vahendusel.

Allikas: Stay Awhile Villas

LOE LISAKS:

Luksuslikud kodud 100 aastat tagasi — vaata Eesti mõisate ajaloolisi interjööre!

FOTOD │ Suurejoonelised Eesti kodud, mis maksavad üle miljoni euro

VANAD FOTOD: tuntud Eesti arhitektuuripärlid, mida enam olemas ei ole

Ekspoliitik Indrek Raudne taastas Kotlandi mõisa puhkemajaks