FOTOD | Vaata, kuidas möödus Delfi töötajate nädal kodukontoris


FOTOD | Vaata, kuidas möödus Delfi töötajate nädal kodukontoris
Foto: Kollaaž

Kodust töötamise võimalus on paljude inimeste jaoks olnud ammuseks unistuseks, sest vähemalt teoorias tundub kõik ju ülimalt mugav — ei pea istuma ummikus, kammima juukseid või kulutama aega riiete triikimisele. Nüüd, kus see olukord reaalselt käes on, tuleb paljudel tööd teha küllaltki ebamugavas keskkonnas ja kohandada kodukontor käepärastest asjadest. Vaatame, kuidas möödus esimene karantiininädal Delfi töötajate kodukontorites!

Vaid väheseid töötajaid on õnnistatud kauni vaatega rohelusele ja puhta töölauaga.

Enamus ajavad oma tööasju köögilaua taga või jagavad väärtuslikku kirjutuslauda kassidega, kes neid mööbliesemeid mingil seletamatul põhjusel ainult enda omaks peavad.

Mõnel õnnetul inimesel ei ole üldse lauda ja tööd tuleb teha hoopis diivanil…

Nutikamad on korraliku tööjaama püsti pannud täiesti müstilistest vahenditest — näiteks triikimislauast, kapiuksest, kingakarpidest ja säilituskastidest.

Seotud lood:

Abiks tuleb ka terrassimööbli olemasolu. Ja hea, kui see ei asuks voodist väga kaugel, sest muidu võib päeva jooksul lausa 100 sammu täis saada.

Leidsime ka töötaja, kes on ilmselt süüdi selles, et apteegist kõik desinfitseerimisvahendid otsas on. Ilmselt on need kõik tema kodus!

Rohkem pilte vaata klikkides galeriil: