FOTOD | Uudista üle miljoni euro maksva luksusbussi kodust interjööri

 (7)
FOTOD | Uudista üle miljoni euro maksva luksusbussi kodust interjööri
Foto: Volkner Mobil

Kodu ratastel ei kõla just kuigi glamuurselt ja luksuslikult, sest liikuvates elamistes valitseb anamasti ruumipuudus. Tüüpiliste haagisuvilate või autoelamute sisekujundustes on tihti mõeldud pigem põhiliste vajaduste rahuldamisele kui mugavale äraolemisele. Sakslaste Volkner Mobil veenab meid aga vastupidises — olemas on äärmiselt leidlikke ja luksuslikke ratastel elamisi, mille interjöörist leiab viie tärni hotellile väärilise sisustuse!

Performance S nime kandev kodu-buss mahutab ära mugava elutoa, täisvarustuses köögi, suure voodiga magamistoa ja vannitoa. Kui peaks aga tekkima soov reisile ka oma Ferrari kaasa võtta, ei ole vähimatki probleemi — ka sellele on mõeldud ning pagasiruumi on peidetud garaaž.

Mööbli paigutus on hästi läbi mõeldud ja järeleandmisi ei ole tehtud ka mugavuse arvelt. Salongist leiab suure nahkdiivani, tugitoolid ja televiisori. Ka köök on piisavalt avar, et sinna kenasti toimetama mahtuda.

Liikuva kodu juures on suurimaks plussiks muidugi pidevalt muutuv vaade. Sõita saab just parasjagu sinna, kuhu hing ihaldab — metsa, mere äärde või hoopis elust pulbitsevasse suurlinna.

Seotud lood:

Magamistoast leiab lisaks mugavale voodile ka rohkelt panipaiku. Luksuslikust bussist ei puudu muidugi ka vannituba.

Sisustust on võimalik valida vastavalt maitsele. Kui modernne stiil ei köida, leiab valikust ka kauneid puidumustreid ja ajatut marmorit.

Vaata lähemalt videost:

Fotod: Volkner Mobil

LOE LISAKS:

14-ruutmeetrine maja üllatab stiilse joone ja praktiliste lahendustega

Tõeliselt värvikas kodu Lasnamäe korterelamus

NÕUANDEID | Kuidas muuta magamistuba ruumisäästlikumaks