FOTOD | Ülimalt stiilipuhas katusekorter, mis mõjub kui kaader mustvalgest filmist


FOTOD | Ülimalt stiilipuhas katusekorter, mis mõjub kui kaader mustvalgest filmist
Foto: Alvhem.com

Astume sisse ühte pööningukorrusele rajatud stiilipuhtasse elamisse, kus valitseb väga konkreetne koloriit — must, valge, pruun ja ei ühtegi teist tooni! Pisemadki esemed on valitud vastavalt paikapandud värvikaardile, kui ehk üksikud toataimed välja arvata…

59 ruutmeetril paiknev korter paikneb kahel tasapinnal — suurem osa elamisest asub n-ö “põhikorrusel”. Katusekorruse kõige kõrgemas punktis on aga püütud ruum maksimaalselt ära kasutada ja sinna on rajatud lisakorrusel paiknev kodukontor.

Köök on ühendatud söögitoa- ja elutoaga, mida iseloomustab võluvalt minimalistlik lähenemine. Segatud on nii kaasaegset kui ka vintage-hõngulist möölit ning rangelt on kinni peetud muidugi mustvalgetest kompositsioonidest.

Valgust on korteris haruldaselt palju, sest lisaks tavapärastele seinas paiknevatele akendele, langeb valgus ruumi ka katuseakende kaudu.

Seotud lood:

Elutoas täiendavad karget mustvalget pilti pehmed pruunid nüansid.

Magamistoa ja kodukontori paiknemine on nutikalt läbi mõeldud — teisele korrusele viidud tööruum on tänu suurele katuseaknale elamise kõige valgem ruum. Et aga kabineti all paiknevasse magamistuppa samuti valgust lasta, on vahelae ehituse juures kasutatud klaasi.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

FOTOD | Ammuta inspiratsiooni katusealuse ruumi kujundamiseks

Nutikalt sisustatud katusekorter Uue Maailma asumis