FOTOD | Üliluksuslik kodu, kus kohtuvad marmor, samet ja kullatoonid


FOTOD | Üliluksuslik kodu, kus kohtuvad marmor, samet ja kullatoonid
Foto: Fantastic Frank

Kaasaegsed sisustustrendid on luksuslikumad, kui iial varem - interjööre ehivad suursugused materjalid, jõulised värvid ja kullasära. Kes on väsinud külmadest ja skandinaavialikest interjööridest, võivad inspiratsiooni ammutada hoopis sellest trendikast Barcelonas asuvast korterist.

108 ruutmeetril paiknev korter Barcelona südalinnas asub vanas ja väärika arhitektuuriga kortermajas. Sellele viitavad ka kenasti restaureeritud dekoorielemendid seintel ja lagedel. Sisekujunduses kohtub moodne minimalism lõunamaise värvilembuse ja Euroopa suurlinlike trendidega. Ühtegi ülearust eset elamisest ei leia — kõik on detailideni läbi mõeldud ning igal asjal on oma kindel koht.

Elutuba ja köök on renoveerimise käigus ühendatud. Pilku püüab roosakasbeež mati pinnaga köögimööbel, mida täiendavad kuldsed liistud ja marmoriga pikitud pinnad. Põrandaid katab luksusliku kodu sünonüümiks kujunenud kalasabaparkett.

Kullasära leiab kõikjalt — ka magamistoast. Garderoobikapi puhul leiab sarnaseid jooni köögimööbliga — siingi täiendab mahedat ja maalähedast beeži glamuurne kuld. Värvilaike lisavad soojades ja särtsakates toonides padjad.

Seotud lood:

Vannituba on šikimast šikim — siin kohtuvad valge marmor, must metall ja karge klaas.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Fantastic Frank