FOTOD │ Üleni valge kodu, mis mõjub helgelt, värskelt ja õhuliselt


FOTOD │ Üleni valge kodu, mis mõjub helgelt, värskelt ja õhuliselt
Foto: Alvhem.com

Helge, valge, avar ja ülimalt õhuline — just nii võiks iseloomustada paljusid Skandinaavia stiilis kodusid. See kaunis kodu 116 ruutmeetril paitab silma maitseka sisekujundusega. Kuigi kõik on valgemast valgem, ei mõju see kodu kaugeltki steriilselt ega külmalt. Teeme tutvust!

116-ruutmeetril paiknev elamine vanas ja väärikas Stockholmi kesklinna kortermajas on tõeline unistuste linnakodu, kuhu kuulub kaks elutuba, kaks rõdu ja kaks vannituba. Lisaks muidugi magamistuba, avar köök ja endisesse teenijatuppa sisse seatud lastetuba. Kogu korteri sisekujundus on skandinaavialikule stiilile truuks jäädes valge ja õhuline.

Valgeks õlitatud kuusepõrandad katavad nii kööki kui ka teisi eluruume. Ka mööbel on valdavas osas just valges toonis, et rõhutada interjööri langevat valgust. Samas leiab igast ruumist, sealhulgast köögist, mõne lõbusa aksessuaari — olgu selleks siis triibuvaip või roosa kapike.

Köögi seina tagant võib piiluda lastetuppa, mis on ehitatud endisesse teenijatuppa.

Elamise keskpunktiks on kaks avarat elutuba — ühes on mugav istumisala diivanitega, teises suur söögilaud, mille taga vajadusel külalisi võõrustada.

Seotud lood:

Pilku püüavad ka laheda disainiga valgustid, mis lisaks oma peamisele ülesandele — valgustamisele — täidavad ka dekoratiivset otstarvet.

Korteris on kaks rõdu. Ühele avaneb pääs elutoast, teisele köögist.

Ka magamistoas on katsetatud valge ja roosa hurmavat kontrasti. Pehmust lisab ka tepitud voodipeats.

Tagasihoidlikule lastetoale annavad jumet joonistused ja riidest vanikud.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

Skandinaavia stiilis hingega loodud kodu Tartus

Kuidas mõjub valge värv interjööris — plussid ja miinused

Eestlase kodu Taanis: Valgusega täidetud modernne elamine