FOTOD │ Treimanni mööblisalongis avati Laura Nestori fotonäitus


FOTOD │ Treimanni mööblisalongis avati Laura Nestori fotonäitus
Foto: Kollaaž

Treimanni mööblisalong muudeti Nardi suvise aiamööbli esitluse puhul mõnusaks kunstigaleriiks, kus saab lisaks värvikale õuemööblile tutvuda Laura Nestori õrna ja pastelse fotoseeriaga “La Nardi”.

Laura Nestor on fotograafina töötanud juba peaaegu 20 aastat, tegelenud peamiselt lavastusfotoga, pildistanud lugematul arvul ajakirjade kaanefotosid ja reklaampilte. Laura on koostanud mitmeid isikunäitusi, on andnud välja kalendreid ja tema piltidega on ilmunud raamatuid.

Fotosari “La Nardi” on inspireeritud õhulisest Itaalia õuemööblibrändist Nardi. 25-aastase ajalooga Nardi välimööbli kliente on enam kui 100 riigis üle maailma. Tooted sobivad ideaalselt meie heitlikku ilmastikku ning võivad olla välitingimustes aastaringselt.

Laura inspireerus heast itaalia disainist ja tõi õhulise faktuuri ja vormilahenduse ka oma fotodesse. Puhas ja klaar fotokeel seguneb maitsemaailmas oleva intriigiga. Seeria tegemiseks kulus umbes neli tuubi akrüüli, paar kilo komme, värvilist paberit ja paar ruutmeetrit puhtaks pühitud asfaltit.

Vaata pilte avamisest klikkides galeriil:

Näitus jääb avatuks Treimanni mööblisalongis kogu suveks!