FOTOD │ Stiilselt sisustatud üliõpilase kodu


FOTOD │ Stiilselt sisustatud üliõpilase kodu
Foto: Bjufors

Tudengile mõeldud kodu ei pea tähendama ilmtingimata kasinat või askeetlikku elamist. Kui kõik hästi läbi mõelda, saab ka 25-ruutmeetise korteri soodsalt ja stiilselt sisustatud. Astume sisse ühte ühetoalisesse üliõpilasele sisustatud kodusse Stockholmis!

Et elamises on ruumi küllaltki vähe ja korter sobib peatumiseks vaid ühele-kahele inimesele, ei peetud vajalikuks magamistuba köögist eraldada ning magamise, söögitegemise, söömise ja õppimise jaoks on mõeldud üksainus ruum. Küll aga on olemas kõik eluks vajalik — hästivarustatud jas oodne köök IKEA-lt. Köögitehnika pärineb IKEA-lt ja Gorenjelt.

Põrandat katab hele parkett, mis harmoneerub kenasti teiste interjööris leiduvate värvitoonidega. Hubasust lisavad maani rohekashallid kardinad, toataimed ja üksikud efektsed sisustusaksessuaarid.

Mööblit on elamisse valitud pigem vähe kui palju ning iga eseme suurus ja asukoht on põhjalikult läbi mõeldud. Voodi kõrvale on valitud standardsuurusest pisut kõrgem öökapp ja selle kõrvale kena korvike voodiriiete ja rätikute jaoks.

Seotud lood:

Korterisse on sisse seatud ka pisike “walk-in” garderoob.

Söömiseks ja kirjatöödeks on pisike pikendatav lauake.

Esiku muudab hubaseks armas kullaläikeline tapeedimuster.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Bjurfors.se

LOE LISAKS:

Noore pere kodu, mis on tulvil nutikaid lahendusi

12 väikest ja leidlikult sisustatud vannituba, millest inspiratsiooni ammutada