FOTOD | Šikilt sisustatud eramu maalilise järve kaldal


FOTOD | Šikilt sisustatud eramu maalilise järve kaldal
Foto: Fantastic Frank

Lõuna-Rootsist leiab ühe maalilise järve kaldalt kadestamisväärselt kauni eramu, kus on oskuslikult kombineeritud moodsat minimalismi ja hubast maalähedast stiili.

Möödunud aastal valminud seitsme toaga maja paistab silma kaasaegselt avara ruumiplaneeringuga. Peakorrusel, kus asuvad omavahel ühendatud köök ja elutuba, ulatub lagede kõrgus lausa 5 meetrini.

Nii siseviimistluses kui ka sisustuses on võetud aluseks heledate toonide ja naturaalse puidu kaunis kooslus. Värvide kasutamisse on suhtutud pigem ettevaatlikud ning väiksemadki detailid hoiavad tagasihoidlikku joont — nii nagu põhjamaisele sisekujundusele ikka tavaks kipub olema. Põrandaid katab poleeritud betoon, millele lisavad soojust ja hubasust puitmööbel ja punutud vaibakesed.

Kargelt valges köögis loovad aktsenti musta värvi elemendid — toolid, valgustid ja kivist tööpind.

Elamise üheks mõjusamaks detailiks on metallist keertrepp, millele lisavad pehmust puidust trepiastmed. Rõhku on pandud ka heale disainile — lõbusa vormiga tugitoolid toovad muidu üpriski range joonega interjööri pisut mängulist meeleolu.

Seotud lood:

Naturaalseid materjale kohtab mujalgi — magamistoas lisavad maalähedast joont naturaalsed linased kangad ja valgeks õlitatud puitlagi.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Fantastic Frank

LOE LISAKS:

FOTOD | Mobiiliga juhitav moodne maja Läänemaa metsade keskel

FOTOD | Vaata suurejoonelisi maju ja kortereid, mis maksavad üle miljoni euro