FOTOD | Säravvalge korter, kus loovad meeleolu lahedad detailid


FOTOD | Säravvalge korter, kus loovad meeleolu lahedad detailid
Foto: Alvhem.com

Pisut vähem, kui viiekümnele ruutmeetrile sisse seatud elamine ühes Rootsi linnakeses paistab silma mõnusalt hubase ja valgusküllase sisekujundusega, kus on nutikalt ära kasutatud iga nurgatagune. Kuigi üldine meeleolu on säravvalge, ei mõju korter grammigi steriilselt. Vastupidi — õdusat ilmet annavad mitmed põnevad detailid krohvi alt välja puhastatud tellistest ja vanast puitseinast kuni ägedate sisisustusaksessuaarideni.

Vanemates majades loovad erilise hõngu juba vanad ja autentsed detailid — värskelt valgeks õlitatud laudpõrand ja restaureeritud ahi. Samas on elamist ka piisavalt kaasajastatud ning nii planeering kui ka sisustus mõjuvad üdini tänapäevaselt.

Köögimööbel on mahutatud pisikesse otsaseina ja söögilaud on pisikesest ruumist lähtuvalt valitud võimalikult lihtne ja minimalistlik. Ja muidugi ümara vormiga. Lahedaks detailiks, mis korterile kuhjaga karakterit lisab, on krohvi alt välja toodud vanadest laudadest sein.

Elutoas asendab diivanilauda vana puitkast, mis lisab pisut rustikaalset nooti ja loob kena kooskõla köögi puitseinaga.

Seotud lood:

Kui raamaturiiulid horisontaalselt seinale ei taha mahtuda, siis ei ole hullu - vertikaalne raamaturiiul on vägagi lahe ja pilkupüüdev lahendus!

Magamistuppa on sisse seatud pisike töölaud, mis mõjub tänu osaliselt esile toodud tellisseinale täiesti omaette paigana.

Nutikaid lahendusi kohtab magamistoas veel - näiteks seinte sisse on peidetud peaagu nähtamatud kapid, mille olemasolu reedavad vaid üliminimalistliku välimusega kapiuksed.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

FOTOD | Isikupärane kodu endises Tallinna telefonikeskjaamas

FOTOD │ 40 ruutmeetrit puhast minimalismi