FOTOD | Rohelise köögi ja magamistoaga põhjamaine kodu


FOTOD | Rohelise köögi ja magamistoaga põhjamaine kodu
Foto: Alvhem.com

Põhjamaine kodu ei pea olema alati täidetud mustvalge koloriidi või beežide toonidega. Leidsime Rootsist ühe inspireeriva kodu, mille interjöörist leiab värvikaid rohelisi aktsente. Muidugi on seda värvi kasutatud ülimalt kalkuleeritult ja skandinaavialikult hea stiilitajuga.

Kõrgete lagedega linnakorter mõjub stiilselt ja suursuguselt, kuid samal ajal pole ära öeldud maalähedastest elementidest. Esikut ja kööki lahutab puitlaudisega sein, mis toob elamisse pisut maakodulikku hõngu. Köögist leiab täispuidust rohelise köögimööbli, mis toob valgesse interjööri mõnusat värskust.

Väga palju ruumi ülemise kapirea jaoks plaanitud ei ole. Nurgast leiab ühe üksiku nõudekapi ja selle kõrvale on paigutatud avatud riiul, mis lisab ruumile õhulisemat tunnetust. Riiulil on koha leidnud lahedad aksessuaarid.

Kahetoalisest elamisest leiab lisaks eraldiseisvale köögile veel elutoa ja magamistoa, mille vahel on sajandivanused restaureeritud paarisuksed.

Magamistoa sein on võõbatud roheliseks julgelt ekspressiivsete pintslilöökidega. Värvilaike tasakaalustavad, nagu põhjamaistes kodudes kombeks, ikka mustale, hallile ja valgele üles ehitatud kontrastid.

Seotud lood:

Vaata rohkem pilte klikkides galeriil:

Allikas: Alvhem.com