FOTOD | Puit loob hubasust nii linnakorteris kui ka maakodus

12 ideed!
FOTOD | Puit loob hubasust nii linnakorteris kui ka maakodus
Foto: kollaaž

Praegusel ajal, kus maailm liigub koos sisustutrendidega üha kiiremini loodust säästvate lahenduste suunas, on hakatud ka puidu kasutamisele üha enam tähelepanu pöörama. Kindlasti ei tasu arvata, et puit sobib ainult maakodusse või boheemlaslikku puitmajja. Oma rafineeritumas vormis sobitub ta hästi ka linnakorterisse ning aitab sealgi hubasust luua. Noppisime Pinterestist mõned lahedamad ideed, millest inspiratsiooni ammutada!

Puiduga pikitud aktsentseinad on juba suhteliselt ammune trend. Rustikaalsete ja vanutatud ilmega plankude asemel on viimasel ajal esile kerkinud hoopis peened ja lihvitumad lahendused. Eriti hästi mõjuvad need magamistoas.


Puitu ei tasu peljata ka vannitoas. Kui ventilatsiooniga on kõik korras, ei kujuta õhuniiskus korralikult viimistletud puidule ohtu.

Ka on hakatud rohkem puitu kasutama köögi tagaseinas, kus veel mõni aeg tagasi tundus, et ainuvõimalikuks lahenduseks on kas klaasiga kaetud või plaaditud sein.


Kui rääkida köökidest, siis üha enam kogub populaarsust just täispuidust ja puidumustriline köögimööbel.

Seotud lood:

Kuigi puit mõjub hästi just oma naturaalses ilus, toimib ta paljudes interjöörides suurepäraselt ka värvituna. Eriti juhul, kui puitu on ruumis juba väga palju ning on soov seinte, põrandate ja mööbli vahele pisut kontrasti tekitada.