FOTOD | Pööraselt kirevad mustrid tugitoolidel ja diivanitel

Vaata lahedaid ideid!
FOTOD | Pööraselt kirevad mustrid tugitoolidel ja diivanitel
Foto: Kollaaž/Pinterest

Kui mõni vana armsaks saanud tugitool või diivan on oma välist veetlust kaotamas ja kevadise suurpuhastuse käigus selgub, et sellelt ei õnnestu ka plekke eemaldada või kulumisjälgi peita, ei ole hullu. Vana asja saab uuele elule puhuda vaid pealiskanga vahetusega ning seda ise tehes saabki vanast mööblitükist kujundada niivõrd särtsaka isendi, mille sarnast ei pruugi leida isegi enamikest sisustuspoodidest. Noppisime Pinterestist välja mõned eredamad näited, millest inspiratsiooni ammutada!

  • Kui soovid elutuppa tõelist pilgumagnetit, millelt enam keegi silmi ära ei saa, siis kõige kindlamaks ja rabavamaks lahenduseks on suured lillemustrid ja troopikast inspireeritud motiivid. Efektne lillemuster sobib hästi nii kevadsuvisesse meeleollu, aga ka talvisesse interjööri, kus ta pimedal ajal igatsust päikese ja õitsevate lillede järele levendab.
  • Teine viis vanast ja näotust diivanist või tugitoolist särtsakas ese välja võluda, on panustada geomeetrilistele mustritele — ruutudele, rombidele, triipudele ja nende ornamentaalsetele vormidele.
  • Tore mõte on eksperimenteerida ka fototrükiga kangastega.
Seotud lood:


  • Kui kardad, et mustrid muutuvad ühel hetkel liialt väsitavaks, võid jääda truuks ühevärvilistele kangastele. Mustreid saad hiljem diivanile lisada näiteks patjade näol ja neid aeg-ajalt vastvalt vajadusele või meelemuutusele välja vahetada. Hetkel on ülimalt trendikaks materjaliks samet ja mida särtsamakamas toonis, seda parem!

LOE LISAKS:

Kuidas vältida põhilisi vigu, mida kodus ise mööblit värvides tehakse

Seitse mööblieset, mida sisekujundajad soovitavad elamises vältida

Kaheksa detaili, mis su kodu väsinuks ja vanamoodsaks muudavad