FOTOD │ Põhjamaises võtmes kujundatud kodu Mallorca saarel


FOTOD │ Põhjamaises võtmes kujundatud kodu Mallorca saarel
Foto: Fantastic Frank

Õhuline, helge ja valge Skandinaavia stiil ei kaunista mitte ainult põhjamaiseid elamisi, vaid on leidnud austajaid kõikjal maailmas. Astume sisse ühte põnevasse elamisse Palma vanalinnas, mis paistab silma suure ja hubase terrassi, kolme magamistoa ja skandinaavialikult lihtsa sisekujunduse poolest.

Privaatsel katuseterrassil on oma koht nii päevitamiseks kui ka einestamiseks ning olemise muudavad hubaseks rohked pottidesse istutatud taimed.

Terrassile ja tagasi pääseb korterist katusele viiva trepi kaudu.

Magamistoas kohtuvad eksootilised noodid põhjamaistega. Koloriit on valitud võimalikult lihtne, karge ja kontrastne — ei midagi üleliigset. Üldmuljet pehmendavad pisut aksessuaarid — voodi kohal rippuv pilt ja samas toonis valgustid.

Köögi kujunduses on samuti püütud hoida minimalistlikku joont, kus iga ese on viidud oma kõige lihtsamasse vormi — ilma kuplita valgustid, ülemise kapireata köögimööbel ja lihtsa disainiga õhupuhasti, mis mõjub ka põneva sisustuselemendina.

Seotud lood:

Elamisest leiab ka möödunud sajandi keskpaigale omast disaini — Eames’i söögitoatoolid, mis sündisid 1950ndatel täiendavad kenasti ka kaasaegset interjööri hoolimata selle geograafilisest asukohast.

Vannitube on elamises kaks. Mõlemas loovad kauni harmoonia valge värv ja naturaalsete kiviplaatidega plaaditud pinnad.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Fantastic Frank

LOE LISAKS:

NÕUANDEID | Kuidas kujundada Skandinaavia stiilis magamistuba

FOTOD | Kamin loob meeleolu nii köögis, elutoas kui ka magamistoas

Vaip on söögitoas lahedaks aksessuaariks, mida ei tasu karta