FOTOD | Pisike ja põhjamaine kodu, inspireeritud valgetest lumeväljadest


FOTOD | Pisike ja põhjamaine kodu, inspireeritud valgetest lumeväljadest
Foto: Alvhem.com

Kui mõni mõtleb, miks skandinaavialikud kodud on peaaegu alati kriiskavalt valged, siis tasub heita pilk aknast välja ja vastus ongi käes! Lumistes väljades ja põhjamaises valguses on tegelikult palju maalilist ja inspireerivat ning miks mitte mähkida oma kodu helgesse valgesse.

42 ruutmeeril paikneva korteri sisekujundus on hoolikalt läbi mõeldud. Kuigi ruumi ei ole just ülemäära palju, jätavad nii köök, elutuba kui ka magamistuba piisavalt avara ja õhulise mulje. 1910. aastal ehitatud majas asuvas korteris on muudetud algset planeeringut pisut kaasaegsemaks — näiteks on eemaldatud köögi ja elutoa vaheline sein. Alles on jäetud sellest pisike jupp, mis eraldab diivanit kööginurgast.

Kui tihti on pisemates korterites ka pisike söögilaud, siis siin ei ole õhtuste söömaaegade arvelt järeleandmisi tehtud. Kuuene laud on täpselt piisav, et mõnikord ka külalisi võõrustada!

Köögiga ühendatud elutoast pääseb uhkete paarisuste kaudu magamistuppa.

Seotud lood:

Magamistuba on lihtne ja praktiline, nagu Skandinaavia stiilis magamistubadele ikka kombeks. Erilist tähelepanu väärivad lahedad valgustid.

Funktsioon on antud ka pisikesele koridorile. Töölaud on vajalik element igas kodus ja kui hästi planeerida, ei pea see üldsegi palju ruumi võtma.

Vaata rohkem pilte galeriist:

LOE LISAKS:

Kodused esemed, mis tekitavad stressi ja millest võiksid tegelikult loobuda

Seitse sisekujundusmüüti, mida võid oma kodus julgelt murda

Sametiga pikitud šikk elamine