FOTOD | Omanäoline korter tsaariaegses kivimajas


FOTOD | Omanäoline korter tsaariaegses kivimajas
Foto: Kinnisvara24.ee

Väärika ajalooga vanad majad üllatavad tihti põneva ruumiplaneeringuga ja muidugi kuulub nende juurde ka mingi seletamatu hõng, mis kodule tõeliselt erilise karakteri loob. Leidsime Kitsekülast ühe omapärase korteri, mis on sisse seatud 1880. aastal ehitatud paekivist hoonesse.

Kolmetoaline industriaalse hõnguga korter on renoveeritud kasutades kvaliteetseid materjale ja stiilseid disainielemente. Elamisele lisavad isikupära kõrged laed, sügavad aknalauad, kaarjad aknad, tahveldatud siseuksed ja minevikuaegadest paekiviseinad, mis on töödeldud tolmuvabaks.

Lisaks vanale ja väärikale kohtab korteris ka ohtralt kaasaegseid lahendusi. Esik on eraldatud avarast köök-elutoast klaasseinte abil.

Kodu südameks on värvikas köök, kus ei ole kardetud kombineerida kõige kirkamaid toone - kollaseid, siniseid ja roosasid. Õhulistust lisavad avatud riiulid.

Seotud lood:

Kõige kitsamasse ruumi on sisse seatud valgusküllane kontorinurk.

Magamistuba on kujundatud tumedates toonides, põrandaid katab naturaalsest puidust parkett.

Retrolike mõjutustega vannitoas püüab pilku ajatu keraamiline plaat, millele annab laheda ilme kontrastne vuuk. Seina sisse on tekitatud praktilised riiulid.

Vaata rohkem pilte galeriist:

  • See põnev elamine on müügis, huvi korral vaata lähemalt Kinnisvara24.ee lehelt.

LOE LISAKS:

ENNE JA PÄRAST │ Katusekorter Lasnamäel sai kahe nädalaga uue ja kauni välimuse

FOTOD │ Vaata pilte ligi miljon eurot maksvast Kalamaja korterist

Selle suve kuumimad sisustustrendid, millest inspiratsiooni ammutada