FOTOD: Oktoobrikuu vaadatumad kinnisvaraobjektid TOP 5 — eramud ja uusarendused


FOTOD: Oktoobrikuu vaadatumad kinnisvaraobjektid TOP 5 — eramud ja uusarendused
City24

Oktoobris olid kinnisvaraportaali City24.ee keskkonnas kinnisvaraobjektide uudistajate suurima tähelepanu all eramajad. Huvi uute korterite vastu on pildile toonud ka uusarendused. Esiviisikusse mahtus Hollandi mõjutustega eramu mere ääres, üks kaunis talumaja ja luksuslik eramaja.

Maja, Harjumaa 399 000 €
Arhitekt Ralf Tamme 2006. aastal projekteeritud Hollandi mõjutustega elamu eristub oma väljanägemise poolest kindlasti mitte ainult Tammneeme mereäärses asumis vaid kogu Eesti eramumaastikul. Vaata SIIT.

Uusarendus, Tallinn, korterid alates 64 796
Loft-tüüpi korterid ja ridaelamud Kalamaja roheluses FISK Residentsis, mis on kolmest isikupärasest hoonest koosnev elamukompleks. Maju ühendab suur ja privaatne sisehoov rohehaljastuse ning mänguväljakutega. Vaata SIIT.

Maja, Harjumaa, 780 000
Muinasjutuline, luksuslik ja ainulaadne kinnistu. Vaata SIIT.

Seotud lood:

Maja, Pärnumaa, 360 000
Eksklusiivne eramu Pärnus, uues ja hinnatud Hermani elurajoonis, vaiksel tupiktänaval. Looduskaunis piirkond, läheduses Pärnu jõgi ja Tammiste metsarajad. Vaata SIIT.

Loe veel

Uusarendus, Tallinn, korterid alates 110 000
Arhitekt Meeli Truu projekteeritud Padriku tee elurajooni korterelamud Pirital on loodud eeskätt inimesele, kes eelistab kiire elutempo tõttu korterit majale. Korterite ehitamisel on võetud eesmärgiks idee, et kodu korrusmajas võib olla sama avar, privaatne ning õhuline, kui seda on kodu eramajas. Vaata SIIT.