FOTOD │ Nutikate lahendustega täidetud väike ja valge kodu


FOTOD │ Nutikate lahendustega täidetud väike ja valge kodu
Foto: Alvhem.com

Kuidas kujundada pisikest ühetoalist elamist ja mahutada sinna nii söömiskoht, puhkeala kui ka magamistuba? Vastuseks on valge värv ja trendikad klaasist vaheseinad!

Sel aastal renoveeritud korter 1903. aastal ehitatud kortermajas püüab pilku helge ja valge sisekujunduse ning hästi läbi mõeldud ruumiplaneeringuga. Elamine mõjub avaralt isegi olukorras, kus ruutmeetreid on vaid 35. Õhulise tunde loob ühtlaselt valgeks võõbatud interjöör ja leidlikult valitud sisustus.

Elutuba, köök ja magamistuba mahuvad kenasti ära ühte suurde ruumi. Voodit eraldab kööginurgast trendikas mustas raamis klaassein.

Toa kitsamasse osasse akna alla on sisse seatud elutoanurgake diivani ja diivanilauaga. Sajanditagust hõngu lisavad kaunid laekarniisid ja laiad põrandaliistud.

Vältimaks pisikeses ruumis liigseid detaile, on sisustus oma vormilt üdini lihtne ja minimalistlik. Ka värvide valikul on jäetud tagasihoidlikuks — vaid köögimööbel on muust foonist grammi võrra tumedam. Mustrit lisab kaunis marmor köögi tasapinnal ja tagaseinas. Kontrasti annavad musta värvi detailid.

Seotud lood:

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com