FOTOD: Need on 2017. aasta soositumad värvid sisekujunduses


FOTOD: Need on 2017. aasta soositumad värvid sisekujunduses
Foto: H&M Home, Normann Copenhagen

Uurisime järele, millised on värvitootjate ja disainerite uusaastalubadused seoses järgmise aasta värvitrendidega — milliseid uusi ja trendikaid toone tasub oma elamisse tuua ning millised võib koos lõppeva aastaga julgelt ära saata.

Et värvide mõju meile on suuresti individuaalne, on koju õiget tooni valides loomulikult esmatähtis isiklik suhe värviga. Õnneks on sisekujundajad ja värvispetsialistid teinud algavaks hooajaks üsna tagasihoidlikud valikud ja kärtse punaseid või süngeid pruune uue aasta värvikaardilt ei leia. Fookus on juba sel aastal kanda kinnitanud maalähedastel ja neutraalsetel toonidel, kuid on ka paar üllatajat, mis ei ole kaasaegses interjööris viimaste aastate jooksul just kuigi tihti figureerinud.

Sumedad sinised

Pleegitatud hallikassinised, kulunud teksapükse ja tormist merd meenutavad sinised on algava hooaja kuumimad trenditoonid. Väiksemat edu ennustatakse elektrisinistele, potisinistele või liialt tugeva lilla alatooniga sinistele. Kuigi silmatorkavad värvid on moes, on märksõnadeks ka rahu ja tasakaal!

Foto: sherwin-williams.com, toon: SW 6536, Searching Blue

Sadolini 2017. aasta kõige trendikamaks värviks valis ülemaailmne disaineritest koosnev komisjon tooni nimega Denim Drift, mis on kergesti kohandatav erinevate sisekujundusstiilide ja interjööridega.

Seotud lood:

Fotod 2x: Akzo Nobel Baltics AS, Colour Future 2017, sadolin.ee, toon: denim drift

Foto: tikkurila.fi, toon: denim N429