FOTOD | Musta ja valgega kujundatud võluvalt stiilne elamine


FOTOD | Musta ja valgega kujundatud võluvalt stiilne elamine
Foto: Fantastic Frank

Mõni jumaldab interjööris värve, teine hindab aga minimalistlikku lihtsust ja selgust. Musta ja valge värvi harmoonilist kooslust võib kas armastada või vihata, kuid igal juhul on selles midagi võluvalt maagilist. Nagu ka mustast ja valgest koosnev riidekomplekt, mõjub nende värvidega kujundatud interjöör alati stiilselt ja elegantselt.

Mida rohkem on interjööris värve, seda lihtsam on nendega ümberkäimisel ka mööda panna. Musta ja valgega ruumile lähenedes on see protsent aga nullilähedane. Ka siin on tehtud julgeid valikuid, mis on ometigi peenetundeliselt välja kukkunud.

Kõrged laed, paarisuksed ja heledad põrandad rõhutavad kaunist valgusemängu. Värvikaks aktsendiks on valitud peene triibuga vaip.

Kaks-ühes söögituba ja raamatukogu on igati tänuväärne mõte — ära jääb vajadus mitme suurema laua järele ning mõlemad toimingud saab läbi viidud ühe pika laua taga. Raamaturiiuli taha jääv sein on võõbatud julgelt mustaks, mis toob kenasti esile uhke kollektsiooni!

Musta värvi alt ei ole ka aknaraamid puutumata jäänud.

Seotud lood:

Armastus raamatute vastu väljendub peaaegu igas ruumis. Köögis on ära kasutatud pikk ja kitsas seinapind, kuhu on tekitatud pisut “teistmoodi” raamaturiiul.

Pisut metalset sära toovad musta ja valgega kujundatud ruumi kuldsed metalldetailid. Värvi lisab lõbus kirju kaltsuvaip.

Magamistoast kiirgub rahu ja veelkord rahu — ei midagi üleliigset! Isegi mitte kardinaid.

Vaata esikut, vannituba ja teisi eluruume galeriist:

Allikas: Fantastic Frank

LOE LISAKS:

Toonide koosmõju ruumis — milliseid värve kombineerides saab hea tulemuse?

Plaanid sisustust värskendada? Viis nippi, kuidas märkmisväärseid summasid kokku hoida!

UURING | Kas heledad toonid ikka muudavad ruumi suuremaks või on tegu müüdiga?