FOTOD | Moodne ja värvikas kodu roosas majas


FOTOD | Moodne ja värvikas kodu roosas majas
Foto: Boutique-homes.com

Kui soovid maitsta elamist mõnes unikaalse arhitektuuriga moodsas eramus, siis Boutique Homes majutusportaal on kokku koondanud kõige innovaatilisemad rendimajad maailma eri paigust. Leidsime Portugali saarestikust ühe rõõmsa roosa maja, kus idüllilist maastikku ja kõige kaasaegsemat arhitektuuri nautida.

Mezzo Atelier arhitektid on puhunud uuele elule vana aida — hoone fassaad on saanud lõbusalt roosa kuue ja interjööristki leiab rohkelt värskeid puhanguid. Maja keskpunktiks on avar söögisaal ja hubane kollastes toonides köök

Vastukaaluks julgetele värvipuhangutele leiab interjöörist ka põhjamaist minimalismi. Esimese korruse trepihall väljendab näiteks puhta betooni kaunist esteetikat.


Tähelepanu väärib ka leidlik viis, kuidas pikliku põhiplaaniga majas on ruum ilma avarust kaotamata ära jaotatud. Siin eraldab ruumi näiteks nutikas panipaik, mille keskele on jäetud tühi nišš — nii pääseb valgus tubades paremini liikuma.

Rahulik betoon sobib hästi lihtsasse vannituppa. Soojema kliimaga elamises on ta suurepärane valik isegi magamistoas.

Seotud lood:

Kontrastiks kargele betoonile leidub magamistubades ka pisut sooja puitu, mis üldmuljet veidi pehmendab.

Heledas ja avaras elutoas on rohkelt istumiskohti, et end reisil olles mõnusalt tunda ja pikkadest matkadest välja puhata.

Vaata rohkem pilte galeriist:

  • Kui soovid selles imelises majas ööbida, vaata lähemalt Boutique Homes lehelt.

LOE LISAKS:

VANAD FOTOD | Vaata pilte hävinud Oru lossi interjöörist

Arhitektuur ei pea olema igav — 25 ülipõnevat uusehitist maailma eri paigust

SUUR ÜLEVAADE | Need on 2018. aasta kõige kuumemad sisustustrendid