FOTOD | Minimalistlik maakodu mere kaldal


FOTOD | Minimalistlik maakodu mere kaldal
Foto: Fantastic Frank

Kuigi paljude jaoks seostub maakodu juba omaette terminiks kulunud "maakodu-stiiliga", mis kujutab endast pisut romantilist ja maalähedast vanade esemetega täidetud atmosfääri, siis mõnusalt idüllilise maakodu võib kujundada ka üdini modernses ja minimalistlikus vaimus. Leidsime Gotlandilt ühe stiilse kodu, mis on ehitatud mõned aastad tagasi ning sisustatud kõige värskematest trendidest lähtuvalt.

Kui maakodude interjööre ehivad tihti rustikaalsed kividest laotud kaminad, siis siit leiab ägeda modernse lahenduse — musta metallist tuleaseme, mis võlub oma lihtsa vormiga. Pilku püüab ka tagasihoidlik värviskeem, mis koosneb vaid mustast, beežist ja valgest.

Foto: Fantastic Frank

Mis puutub sisustusse, siis kombineeritud on nii tuntud ja tunnustatud disainereid (Louis Poulsen), aga ka taskukohast IKEA-t, mis sobib põhjamaisesse maakodusse kui valatult.

Foto: Fantastic Frank
Seotud lood:

Toorest ilu esindav betoon ja soe puit loovad kõikjal elamises harmoonilise ja maitseka koosluse.

Foto: Fantastic Frank

Magamistoad on samuti üles ehitatud kahe materjali — külma kivi ja sooja puidu kaunile kontrastile.

Foto: Fantastic Frank

Õueruum on samuti kujundatud minimalistlikus võtmes — rohelusele sekundeerivad peaaegu hooldusvabad kivised alad. Hea lahendus neile, kel pole soovi muruniitmisele liialt aega ja energiat kulutada!

Foto: Fantastic Frank

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Fantastic Frank