FOTOD │ Minimalistlik kodu tavatult julges koloriidis


FOTOD │ Minimalistlik kodu tavatult julges koloriidis
Foto: Fantastic Frank

Kui tihti arvatakse, et minimalistlik elamine tähendab vaid mustvalget koloriiti ja ülimalt lihtsa vormiga mööblit, siis tegelikult saab modernistlike ideid ka pisut vabamalt tõlgendada. Leidsime Berliinist ühe ägeda kodu, kus ranged jooned ja pastelsed värvid loovad põneva koosluse!

Üle saja aasta vanusesse korterelamusse sisse seatud kodu ei püüa mingilgi moel taaselustada sajanditagust hõngu. Samas mõjub minimalistlik stiil igati vaoshoitult ja sobib oma lihtsuses hästi ka vanasse majja. Tähelepanu väärib julge värvidemäng, mis minimalistliku stiili austajate puhul on pigem ebatavaline valik. Köögimööbel näiteks on valitud sumedas sinises toonis ning sama tooni on ka töötasapind ja tagasein.

Kõrgete lagedega elutoas kohtab pastelsete toonide pehmet puudutust. Sisustuse puhul on rõhku pandud iga eseme disainile ja omavahelisele koosmõjule. Kontrasti loovad musta värvi mööblijalad ja efektne roheline vaip.

Maja väärikale ajaloole viitavad kaarjad aknad, mis on toodud auga esile ega ole peidetud paksude kardinate taha. Õrnroosast toast pääseb pisikesele rõdule, mis pikendab söögituba.

Seotud lood:

Vannituba on värvidemängust puutumata jäänud, kuid see-eest püüavad pilku efektsed ja läbimõeldud detailid.

Avastamist ja värviküllust jagub ka trepikotta, kus trepiastmed ja piirded on saanud särtsakalt punase kuue!

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Fantastic Frank