FOTOD │ Mahedates toonides kodu, mida kroonib imeline rõdu


FOTOD │ Mahedates toonides kodu, mida kroonib imeline rõdu
Foto: Alvhem

Kui kujundad kodu mahedates ja maalähedastes toonides, on raske alt minna. See kaunis kodu Göteborgi ajaloolises kortermajas on ilmekaks näiteks, kuidas õrnad beežid ja kreemikad toonid võivad kodu värskelt ja kevadiselt särama panna. Muidugi on siin võtmesõnaks ka valgus, mis helged ruumid veelgi päikselisemaks muudab.

Nagu Skandinaavia stiilis korterite puhul tihti ette tuleb, katavad siingi põrandaid õlitatud kuuselauad. Värvipalett on kogu elamises kerge ja mahe. Ka diivanikangad ja muud tekstiilid on beežikad ja pruunikad.

Et kõikehõlmavas beežis olemine liiga tuhmiks ei muutuks, on sisse toodud ka pisut efektsemaid detaile — näiteks uhke marmorjalaga metalne põrandavalgusti ja värvilised pildid seinas.

Magamistuba mõjub oma malbes värvigammas tõelise rahu-oaasina. Lahedaks ideeks on kardinate taha peidetud garderoob — ei mingeid suuri ja kolakaid kappe!

Magamistuppa on mahutatud ka pisike töölaud.

Seotud lood:

Kui meil on tugevalt juurdunud elutoaga avatud köökide trend, siis rootslased vanemates kortermajades nii naljalt seinu maha ei võta. Selleks pole ka erilist põhjust, sest köögid on küllaltki ruumikad.

Ilusa ilmaga võib söögilaua sisse seada hoopis rõdule, kuhu kaks-kolm inimest kenasti istuma mahuvad.

Kortermaja hoole ja armastusega korrastatud hoovist leiab ka kena väliterassi, kus võib täiesti unustada, et tegu on südalinnas asuva elamisega.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

Värvid ja tuju — millise meeleolu loob üks või teine värvus?

FOTOD │ Roosa mõjub interjööris värskelt ja kevadiselt

Ettevaatust! Energiavampiiridest toataimed, mida ei tasuks eluruumides kasvatada