FOTOD│ Lopsakaid lillemustreid ja igihaljast klassikat — vaata, milline näeb välja IKEA sügiskollektsioon


FOTOD│ Lopsakaid lillemustreid ja igihaljast klassikat — vaata, milline näeb välja IKEA sügiskollektsioon
Foto: IKEA

Paljude eestlaste lemmik IKEA avas äsja poe Lätis ja ehk pole kaugel aeg, kui avatakse meilgi. Oktoobrikuus esitleb IKEA uusi tooteid, mis aitavad luua sügisesest kodust hubase ja mugava paiga. Uus kollektsioon ammutab oma inspiratsiooni hiliste õitsejate lopsakast ilust, klassikalisest stiilist ja pisut ka skandinaavialikust minimalismist. Vaata lähemalt galeriist!

Kui saabub hall sügis, siis interjööris jätkuvad hilissuvised-varasügisesed meeleolud ning sügavates toonides lillemustrid aitavad interjööris hääbuvat looduse ilu kompenseerida. Lillemerd jagub igasse tuppa söögitoast magamistoani.

Teine selge joon, mis IKEA oktoobrikollektsioonist läbi kumab, on austus klassikalise stiili vastu.

Ka skandinaaviamaadele omane puhas minimalism on saanud sel hooajal pisut värvikama tähenduse. Kui üldiselt tähendab minimalism igasugusest dekoratiivsusest loobumist, siis siia kollektsiooni kuulub üks ülilihtsa vormiga riidekapp, mida ehivad pisikesed taimornamendid — tulemus on igal juhul paeluv!

Seotud lood:

Soositud on ka metallist mööbel. IDÅSEN-sarjast pärit kontorimööblit võib julgelt paigutada ka eluruumidesse. Ongi põnevam!

Nauditavaid hetki oma kodus! Vaata rohkem ideid galeriist:

LOE LISAKS:

Viis nippi, mille abil pisikesed ruumid näiliselt suuremaks muuta

TEE ISE | Kõik, mida tasub teada mööbli valgeks värvimisest