FOTOD | Leidlike ideedega täidetud pisike ja lahe kodu


FOTOD | Leidlike ideedega täidetud pisike ja lahe kodu
Foto: Fantastic Frank

Väikese kodu kujundamine nõuab alati põhjalikku läbimõtlemist ja nutikat asjade paigutust. Leidsime Stockholmist ühe inspireeriva ühetoalise elamise, kus magamistuba on eraldatud ülejäänud ruumist poolavatud seinaga ning köögis eraldab kokkamis- ja söömisala leidlikult lahendatud köögisaareke.

Ja muidugi leiab elamisest muudki põnevat peale oskuslikult teostatud ruumiplaneeringu. Mõnusalt pastelne koloriit toob elamisse värskust ja avarust. Mõeldud on ka pisikestele detailidele. Söögilaua kohal näiteks ripub kaabust meisterdatud valgusti.

Tume põrand laseb sisustusel kenasti esile tõusta. Mis puutub mööblisse, siis kombineeritud on nii antiiki, põhjamaade vintage’i kui ka kaasaegset. Eklektika muudab alati pisikesed elamised huvitavaks.

Valge plaat, must vuuk ja säravpunane tööpind ei ole just köökide puhul kõige tavalisem lahendus. Samas lisab selline julge käik pisikesele elamisele eripära ja kuigi ruutmeetreid on vähe, siis vaadata on selles kodus palju!

Köögisaare tööpind ulatub ühest servast rohkem üle — nii saab kasutada tööpinda ka söögilauana!

Seotud lood:

Magamistoa tarbeks on ehitatud korterisse üks lisasein. Et mitte tekitada magamistoast aga pimedat ja pisikest riidekappi meenutavat ruumi, siis ei ulatu sein päris laeni. Seina sisse omakorda on planeeritud pisikesed nišid raamaturiiulite tarbeks — igati leidlik ja tervitatav idee!

Ka magamistoas kulub seinasisene riiul ära, sest eraldi öökapi jaoks ruumi ei jagu.

Vaata rohkem pilte klikkides galeriil:

Allikas: Fantastic Frank