FOTOD │ Kaunimad ja kallimad mereäärsed üürikodud, kus suvest viimast võtta


FOTOD │ Kaunimad ja kallimad mereäärsed üürikodud, kus suvest viimast võtta
Foto: Airbnb.com

Kuniks suve ja ilma jagub, tasub kindlasti avastada kodumaa kauneid paiku. Vaatasime ringi majutusportaalis Airbnb ja leidsime erakordselt vingeid üüril olevaid suvekodusid, kus lihtsalt peab sel suvel peatuma! Enamus neist on mõnusad ja hubased mereäärsed pesad, kust saab ka oma kodu sisustamiseks lahedaid ideid!

1. Liu majaka külje alla rajatud villa, al. 300€/öö

Moodsalt maalähedane elamine on sisse seatud Audru vallas asuva Liu majaka kõrvale. Kolme magamistoa ja kolme vannitoaga privaatse elamise juurde kuuluvad lisaks saun ja 300-ruutmeetril paiknev päikeseterrass, mille juurde kuulub ka mullivann. Lisaks rannamõnude nautimisele saab aega veeta ka võrkpalli või korvpalli mängides, mille jaoks on olemas spetsiaalsed väljakud. Tegu on tõeliselt luksusliku puhkekoduga aktiivsele suvitajale! Vaata lähemalt SIIT.

2. Kaunis palkmaja Undva külas Saaremaal, 240€/öö

Seotud lood:

170 meetri kaugusel metsikust rannast paiknev palkmaja ühendab kaasaegse mõnusalt arhailiste talumeeleoludega. Väljast ehedalt eestlaslik, seest modernne ja skandinaavialik. Lisaks on tegu tõelise ökokoduga, sest maja töötab päikeseenergial! Vaata lähemalt SIIT.3. Idülliline maamaja Muhu saarel, 200 €/öö

Boheemlaslik suvekodu võlub imelise aia ja maaliliste merevaadetega. Ruumi ja avarust on rohkelt nii siseruumis kui õues. Vaata lähemalt SIIT.

4. Moodne sadamavilla Kuressaare lähistel, 285€/öö

Kaasaegne suvekodu Lõmalas paistab silma avara interjööri ja stiilse sisekujundusega. Viie toaga magamistoa juurde kuulub merevaatega suur elutuba ja saun. Vaata lähemalt SIIT.


Fotod: Airbnb

LOE LISAKS:

VANAD FOTOD │ Möödunud aegade kõige põnevamad suvilad ja suvitusvillad

Suvekodu Sibulatee ääres, kus saunast ja paadikuurist said kunstisaalidVaata suurt pildigaleriid!

VAATA PILTE: 20 tõeliselt pilkupüüdvat aiamaja