FOTOD | Julge sisekujundusega eramu Merirahu elamurajoonis


FOTOD | Julge sisekujundusega eramu Merirahu elamurajoonis
Foto: Uus Maa Kinnisvara

Kui palju leidub neid, kes võtaksid kätte ja kujundaksid oma kodu sügavmustas koloriidis, mida täiendaks aktsendina vaid naturaalne puit? Leidsime Kinnisvara24.ee portaalist ühe suursuguse elamise, mille avar pind lubab just selle pretensioonika värviga eksperimenteerida.

2010. aastal Merirahu elamurajooni rajatud eramu paistab silma oma modernse vormi ja hästi läbi mõeldud kahekorruselise avara planeeringuga. Eluruumide pindala on kokku 329,4m2.

Majja on loodud ” targa maja süsteem”, mis tähendab seda, et kogu elamist on võimalik internetist monitoorida ( valgustust, soojust, kaameraid jne). Tark maja võimaldab seadistada vajaminevaid tegevusi aja- ja valgustundlikkusele tuginedes. Terrassil on võimalik nautida kauneid päikeseloojanguid.


Esimesel korrusel paiknevad garaaž kahele autole, esik, suur ja avar elutuba, köök, saunakompleks. Teisel korrusel paiknevad avar trepihall, kolm magamistuba, kaks vannituba ja garderoob.

Kui kardetakse, et must muudab ruumi pimedaks ja kokkusurutuks, siis avarates elamistes loovad tumedad toonid just õdusa meeleolu. Must värv on kogu elamist läbiv element ning ka pisikesed detailid räägivad suurema pildi kujundamisel kenasti kaasa — köögi lauda ümbritsevad näiteks mustast plastikust “kummitustoolid” Philippe Starckilt.

Seotud lood:

Nagu teisteski tubades, on ka magamistoas kombineeritud puitu ja musta värvi sisustuselemente.

Erandiks on lastetuba, mis särab valges kuues. Tumedad aknaraamid ja lae sisse süvistatud valgustus moodustavad heledate pindadega kena kontrasti ja on kooskõlas ülejäänud maja sisekujundusega.

Elamises püüab pilku ka põnevalt lahendatud kahe dušinurgaga saun, kust pääseb otse terrassile.

Vaata rohkem pilte galeriist:

  • See kaunis kodu on müügis, huvi korral vaata lähemalt Kinnisvara24.ee lehelt.

LOE LISAKS:

Tumedad toonid elamises — eelised ja puudused

20 ideed — modernne kamin sulandub hästi kaasaegsesse interjööri

Neli stiilireeglit, mis kehtivad nii riietumise kui ka kodu kujundamise puhul