FOTOD JA VIDEO: Vaata luksuslikke elamisi Pärnumaal

 (2)
FOTOD JA VIDEO: Vaata luksuslikke elamisi Pärnumaal
City24

Valge rannaliiv ja suvine melu — need on lahutamatud osad Pärnu suvest. Kui soovid vaiksemat ja privaatsemat olemist, siis jagub imelisi kohti ka Pärnu ümber. Kinnisvaraportaali City24.ee lehelt leidsime viis maja, mille hinnad küündivad küll väga kõrgele, kuid ka ideid oma kodu ehitamiseks ja sisustamiseks või aia rajamiseks saab siit küllaga. Vaata lähemalt!

1. Eestiaegne funkvilla! Pärnu, hind 1 120 000 €

Luksuslik eramukompleks Pärnu linnas rannavillade kvartalis. 1936. aastal Pärnule ainuomase supelfunktsionalismi näitena valminud eramukompleks on projekteeritud linnaarhitekt Olev Siinmaa ja arhitekt Ilmar Laasi koostööna. 2015. aastal on see originaalkujul rekonstrueeritud, pöörates suurt rõhku kvaliteedile. Ühtses võtmes lahendatud eksterjöör ja interjöör on projekteeritud kooskõlas päikese liikumisega.

Kõrgete lagedega, avar ja funktsionaalne peamaja planeering jaotub kahele täistasapinnale. Kõrgete lagedega, avar ja funktsionaalne kõrvalmaja planeering jaotub kahele tasapinnale.
Vaata huvi korral rohkem infot ja pilte SIIT.


Seotud lood:

2. Luksuslik villa otse jõe kaldal! Sauga, hind 695 000 €

Otse Pärnu jõe kaldal paikneva luksusliku villa juurde kuulub isiklik väikesadam! Vaata rohkem pilte ja infot SIIT.

3. Vapustavalt kena looduse keskel ja otse jõe kaldal! Paikuse, hind 540 000 €

Sellegi luksusliku villa juurde kuulub isiklik väikesadam ja suur kõrvalhoone! Huvi korral vaata ka SIIT.

4. Leonardo Golfiküla luksusvillad lubavad tulevasel majaomanikul unistada suurelt! Papsaare, hind 440 000 €

Leonardo Golfiküla pakub sulle enneolematu võimaluse omandada unikaalne eliitkinnisvara Leonardo Golfiküla arendusprojektis, mis pakub kõrgkvaliteetset eliitelustiili. Vaata huvi korral rohkem infot SIIT.


5. Skandinaavia stiilis ja kvaliteedis uuem elamu Audru jõe kaldal! Papsaare, hind 395 000 €

Looduslikult kaunis asukohas, Audru jõe kaldal asuv skandinaavia stiilis ja kvaliteedis uus elamu. Maja suurelt terrassilt (ca 80 m²) ja rõdudelt (2 tk) avanevad kenad vaated Audru jõele, mille äärde rajatud oma paadisild ja väike suvemaja. Vaata rohkem pilte ja infot SIIT.


Kas leidus siit ka midagi sinu maitsele?