FOTOD JA VIDEO: Mida kivivanni valides silmas pidada?


FOTOD JA VIDEO: Mida kivivanni valides silmas pidada?
balteco

Pole midagi mõnusamat kui vabaneda argipäeva pingetest soojas vannis lõõgastudes. Lisaks välisele ilule tasub vanni valides silmas pidada ka vanni eluiga mõjutavaid omadusi. Kuidas valida endale kivivanni?

Kui akrüülvannide tootjaid on Eestis mitmeid, siis kivimassvanne toodab siin ainsana Balteco. Loodusest inspireeritud elegantse disainiga kivivannid lihvitakse ja viimistletakse käsitsi.

Balteco XonyxTM kivivanni tootmine sarnaneb keraamilise eseme loomisega. Kivivanni lähtekomponendid segatakse omavahel. Seejärel eraldatakse segust vaakumi abil õhk, et vältida õhumullide teket. Segu valatakse valuvormi, kus see tahestub ning materjal saab oma mehaanilise tugevuse. Nii nagu iga keraamikatoode vajab ka Balteco kivimassvann ahjusoojust, mille abil muutub vann vastupidavaks.

Uus kivivann 2014 FLO

Maailmas on sarnaseid kivimassvannide tootjaid teisigi. Kuigi välimuse järgi tunduvad erinevate tootjate kivivannid sarnased, peitub erineva hinnataseme taga sageli teistsugune sisu. Miks eelistada Balteco Xonyx kivivanni?

Uus kivivann 2014 FLO

Lihtsalt paigaldatav — Balteco XonyxTM kivivannid on paigaldatud korrosioonikindlale alumiiniumraamile, mis muudab paigaldamise lihtsaks ning tagab toote stabiilsuse vannitoas.

Seotud lood:

Soe ja siidine pind — XonyxTM ´i materjal on hea soojusisolaator, mis muudab vanni katsudes mõnusalt soojaks. Pinnaviimistlus on siidine, pakkudes täisväärtusliku vanninaudingu. Lisaks on vannil säravvalge välimus.

Materjali pikk eluiga — XonyxTM on vastupidav välistele keskkonnamõjudele. Teda ei kahjusta UV-kiirgus, vesi ega kemikaalid. Kivile sarnased omadused nagu tugevus ja kulumiskindlus muudavad kivivannid kauakestvaks.

Keskkonnasõbralik — XonyxTM ´i kivimassist materjali pikk eluiga ja vastupidav klassikaline disain muudab tooted keskkonnasõbralikuks ja loob kõrge tarbimisväärtuse. Xonyx kivivanni välimust on võimalik värskendada ning pisivigasid parandada. Samuti on võimalik vanni taaskasutada uue materjali tootmiseks.

Toodete massiivsus — Balteco XonyxTM kivivannid on loodud homogeensest materjalist, millel puudub dekoorikiht. Seega on välistatud pinnakihi kulumine ja erinevate kihtide delamineerumine.


Balteco tooted on müügil suuremates ehituspoodides ja Balteco esindussalongides Tallinnas, Tartus ja Riias.
Vaata ka: www.balteco.ee