FOTOD: IKEA magamistuba 2015 — paremad ärkamised, paremad päevad


IKEA magamistuba 2015
IKEA magamistuba 2015Foto: Fredrik Ödman, IKEA

Oma uues, 2015. aasta kollektsioonis on IKEA pööranud enam tähelepanu magamistoale ja vannitoale. Toome teieni magamistoa kollektsiooni. Kuna inimene magab kolmandiku oma elust, siis on eriti oluline, kus ja kuidas ta seda teeb. IKEA on kasutanud loodussõbralikke materjale ja rõhku on pandud kestusele.

Magamituba on sageli ruum, mis saab liiga vähe tähelepanu, kuid see on koht, kus läheme unne ja kus ärkame.

Kuna kodu on omanike nägu, siis on IKEA uues kollektsioonis midagi igale maitsele. Siin on klassikalist ja looduslikku, elegantset ja värvikamat, suurde ja väiksesse magamistuppa.

Magamistuba on samal ajal kaunis ja praktiline, seega tuleb leida võimalusi need kaks omadust hästi siduda. Igal asjal võiks olla oma koht ja just sel alal suudab IKEA pakkuda väga toimivaid lahendusi nii suurde kui ka väiksesse magamistuppa. Hea on läbi mõelda oma harjumused.

Igaühel on oma arusaam ideaalsest voodist. See on koht, kus saad puhata, niisama lebada ja muidugi rahulikku und magada.

Seotud lood:

Voodipesu on magades justkui sinu teine nahk ja seetõttu on suurt tähelepanu pööratud kangamaterjalile.

MÄND

Männipuit lööb viimasel paaril aastal taas laineid. Uues HURDALi sarjas saavad kokku klassikaline stiil ja looduslikud materjalid. Täispuit on kaunis ja vastupidav. ARKELSTORPi sarjas on inspiratsiooni saadud Rootsimaalt. Siin on mänd värviga kaetud.

Vaata IKEA vannituba 2015 kollektsiooni SIIT.