FOTOD | H&M Home´i kevadkollektsioon on inspireeritud niidulilledest ja poeesiast


FOTOD | H&M Home´i kevadkollektsioon on inspireeritud niidulilledest ja poeesiast
Foto: H&M HOME

Kui päevad hakkavad juba tibusammul valgemaks minema, on aeg hakata vaikselt ka kevade saabumise peale mõtlema. Ja miks mitte viia oma kodu peale pikka talveperioodi ja jõuluidüllis elamist pisut kevadisemasse meeleollu? Inspiratsiooni võib ammutada näiteks õhulisest ja õrnast H&M Home kevadkollektsioonist.

H&M Home´i kevadkollektsioon keerleb lillede ümber, olgu need siis erepunased moonid taldrikutel või terve niidutäis õisi voodipesul. Esemed peegeldavad esimestes päikeseküllastes päevades peituvat rõõmu, õienuppude aroomi, pehmeid tuuleiile ja mahedat ilma — kõike, mis sümboliseerib kevadet.

Kampaania pildistamine toimus Firenzes, linnas, mis on tuntud oma kunsti poolest. Toscana villa kaunites aedades aset leidnud fotosessioon tabas suurepäraselt unenäolise kollektsiooni olemust. Kampaaniakaadrid seadis kokku tuntud New Yorgi sisustusstilist Glen Proebstel. Kollektsioonis on viiteid ka renessansiaegse Itaalia kunstile ja arhitektuurile. Viimasest annavad tunnistust näiteks büstikujulised sisustusaksessuaarid.

Seotud lood:

Võtmematerjaliks on endiselt messing, millele lisanduvad siid ja samet. Värvieelistuseks on roosa nüansid, naturaalsed värvid ja väike värvisüst kollase näol. Mustrimaailmas on hetkel hinnas lilled, lilled ja ainult lilled. Väikest vaheldust pakuvad geomeetrilised jooned.

Vaata rohkem pilte klikkides galeriil:

LOE LISAKS:

Kümme eset, mis toovad koju head õnne

Seitse sisekujundusmüüti, mida võid oma kodus julgelt murda

FOTOD | Funktsionaalsete panipaikadega kodu päikesekollastes toonides