FOTOD │ Helge ja valge kodu, mille krooniks on ürdiaiaga rõdu


FOTOD │ Helge ja valge kodu, mille krooniks on ürdiaiaga rõdu
Foto: Alvhem.com

Astume sisse ühte helgesse ja avarasse elamisse, mis on kujundatud skandinaavialikus stiilis ja mida kroonib mõnus ja hubane linnarõdu, kus suviti lilli ja maitsetaimi kasvatada!

Kolmetoalise korteri juurde kuulub valgusküllane köök, elutuba ja kaks magamistuba. Köök on kujundatud valdavalt valgetes ja hallides toonides, üht tagaseina katavad pisikesed ja efektsed värvilised mosaiikplaadid.

Elamisest leiab ka taaskasutust ja ise meisterdatud detaile. Voodipeatsina on kasutusel vana uks, mille peale on ritta seatud raamitud pildid.

Teine magamistuba paistab silma oma soojust ja hubasust lisava tellisseina poolest. Ruum on igati nutikalt ära kasutatud, ning tuppa mahuvad ära nii riiulid-kummutid kui ka pikk ja kitsas kirjutuslaud.

Elutuba väljendab tüüpilist skandinaavia stiilis sisekujundust — siit leiab mahedaid toone, pisut aktsenti lisavaid mustreid, pehmeid pleede ja vaipu. Oma koht on ka omapärasel valgustil!

Vannitoa viimistluses on kasutatud valgeid “metroostiilis” plaate, ümara kupliga valgustid on pärit IKEAst.

Seotud lood:

Suvesrõõme saab nautida rõdul, kuhu on sisse seatud tõeline linnainimese aed.

Vanad aiatoolid on võõbatud iga üks ise värvi. Ruumi kokkuhoiu mõttes on söögilaud ilma jalata ja kinnitatud rõdu esipaneeli külge.

Potti on pistetud basiilikud, piparmündid, lavendlid ning õitemerega rõõmustavad suvelilled.

Vaata rohkem pilte galeriist:

Allikas: Alvhem.com

LOE LISAKS:

NÕUANDEID │ Kuidas luua täiuslik skandinaavia stiilis interjöör?

Loodust austav linnakorter põneva aiamajaga

Kuidas mõjub valge värv interjööris — plussid ja miinused