FOTOD │ Halli ja rohelisega kujundatud julge joonega kodu


FOTOD │ Halli ja rohelisega kujundatud julge joonega kodu
Foto: Alvhem.com

Trendikas sisekujundus on liikumas üha enam julgete värvide suunas. Seni valdavalt hallidele ja beežidele truud olnud skandinaavlasedki on hakanud viimasel ajal rohkem kirkama koloriidiga katsetama. Leidsime Rootsist ühe ägeda korteri, mis rabab küll oma keskmisest jõulisema värvivalikuga, ent jääb siiski põhjamaiselt viisakaks ja vaoshoituks.

Kahetoaline korter 71-ruutmeetril on ehe näide sellest, et kui värvikaardilt välja valida üks jõuline värv, mida elamises läbivalt kasutada ja seda mahedate aktsentvärvidega kombineerida, ei pruugi tulemus üldsegi liiga radikaalne jääda. Lopsakas roheline toob korterisse elu ja põnevust ning sobitub imeliselt beežide, hallide ja roosadega.

1889. aastal ehitatud ja renoveeritud kortermajas on säilitatud vanad ja väärikad ahjud, mis mõjuvad laheda sisustuselemendina ja lisavad interjöörile pisut eklektilist maiku. Ka sisustuses kohtuvad erinevad kümnendid — sajandi keskpaiga vintage’i on kenasti kombineeritud kaasaegsete lahendustega.

Köök ja söögituba on saanud pehme halli kuue. Et kogu elamist üheks tervikuks siduda, leiab siitki rohelistes varjundites detaile — näiteks suur vaip söögilaua all on valitud just rohelist tooni. Ka rõdult piiluvad rohelised padjad ja pleedid.

Seotud lood:

Köögist avaneb uks magamistuppa, kus torkavad silma vaba käega krohvitud hallid pinnad.

Halliga harmoneerub hästi roosa, mida kohtab palju ka elutoas.

Rõdu on kasutusel sügiselgi ning patjade-pleedide kõrval loovad hubasust hilised õitsejad ja igihaljad okkalised.

Vaata rohkem pilte klikkides galeriil:

Allikas: Alvhem.com