FOTOD | Eksootiliste detailidega vürtsitatud kodu saarel

 (1)
FOTOD | Eksootiliste detailidega vürtsitatud kodu saarel
Foto: Fantastic Frank

Kui maailma vallutanud pandeemia tõttu ei tundu reisimine hetkel just kõige turvalisem tegevus, võib hoopis oma kodu pisut eksootilisemas võtmes kujundada. Leidsime Ibizalt ühe inspireeriva kodu, mis oma laheda sisekujundusega loob tõeliselt eheda puhkusemeeleolu.

70 ruutmeetril paikneb elamine Ibiza saarel asuvas ajaloolises kortermajas kombineerib moodsat minimalismi ja kohalikke traditsioone. Kodu kulgeb läbi kahe korruse. Esimesel korrusel on tilluke trepi alla sisse seatud köök, teisel magamistuba, elutuba ja pääs terrassile. Kogu elamise muudab õhuliseks valge toon — valged on nii seinad, laed kui ka põrandadad. Soojust ja hubasust lisavad puitdetailid ja sisustus, mis on suuresti kohalik käsitöö.

Magamistuba on väike ja kompaktne, kuid samas hubane ja mugav. Vannituba see-eest on aga suur ja avar ning sinna mahub hõlpsasti kahekesi toimetama. Pikalt tööpinnalt leiab kaks põneva disainiga kraanikaussi.

Dušinurk on muust vannitoast eraldatud siinile kinnitatud klaasseinaga, mida on võimalik kerge vaevaga kas pikemaks või lühemaks sättida.

Seotud lood:

Köögist leiab samuti omanäolise valamu ja vana ilmega puidust kokku pandud köögimööbli.

Korteri juurde kuulub 60 ruutmeetril paiknev terrass, mis toimib täiesti omaette suvetoana. Sealt leiab mugava istumis- ja söömisala ning lõõgastuda ja raamatuid lugeda saab pitsilises võrkkiiges.

Vaata rohkem pilte klikkides galeriil:

Allikas: Fantastic Frank