FOTOD | Ehedalt renoveeritud talu Manija saarel


FOTOD | Ehedalt renoveeritud talu Manija saarel
Foto: Lahe Kinnisvara

Kui unistad elust mõnel looduskaunil Eestimaa saarel, kus merd imetleda ja linnakärast puhata, siis miks mitte teha seda Manijal? 1937. aastal rajatud muinasjutuline talukompleks võlub ehedalt maalähedase interjööri ja kauni aiaga ning sobib võrdselt hästi nii suvekoduks kui ka püsivamaks peatuspaigaks. Teeme tutvust!

Talukompleks koosneb neljast hoonest ja nagu ühele õigele saarel asuvale kodule, on ka meri vaid kiviviske kaugusel. Lisaks peamajale kuulub kompleksi veel saunamaja koos suveköögiga ning ait ja kuur.

Täiuslikult renoveeritud peamajast leiab avara köök-söögitoa, kaks magamistuba, töötoa ja elutoa, lisaks võlub maja lahtise verandaga ja suveperioodil on kasutusel katusekorrus.

Ehedalt eestlaslik maakodu on kujundatud austusega meie kultuuri ja traditsioonide vastu ning interjööris on märgata rohkelt kodumaist käsitööd. Magamisasemetelt leiab näiteks rahvuslikud triibukangad.

Seotud lood:

Kodukontoris võib lasta mõtetel uitama minna ja nautida aknast avanevat avarat vaadet.

Nagu korralikule talule kohane, ei puudu ka siit korralik leilisaun!

Kõige maalähedase ja ehedalt eestlasliku kõrval on talus kasutusel ka moodsad lahendused. Talu toodab vajaliku elektri ise ning aida ja kuuri katustelt leiab 29 päikesepaneeli.

Vaata rohkem pilte galeriist:

LOE LISAKS:

Vennad Tiigid ÖÖD majadest: tahtsime hotellituba keset loodust, nüüd ongi see nagu levist väljas pakett

Võluv korter lillelise magamistoa ja suure rõduga

Midagi uut ja midagi vana — avarusega täidetud metsavahitalu