FOTOD | Eesti Disaini Maja garaažimüügilt leiab soodsalt pärleid Eesti disaineritelt


FOTOD | Eesti Disaini Maja garaažimüügilt leiab soodsalt pärleid Eesti disaineritelt
Foto: Marian Kivila

Kui sisustad kodu ja oled alati unistanud interjööris Eesti disainerite loomingut näha, siis nüüd on selleks avanenud suurepärane võimalus. Nimelt näeb kuuel septembrikuu päeval Tallinna kesklinnas asuvas Disaini- ja arhitektuurigaleriis Eesti Disaini Maja koostatud väljapanekut unikaalesemetest ja haruldastest praakidest, mille sarnaseid mujalt ei leia ja kõiki neid asju saab ka endale soodsa hinnaga soetada.

Näitus-garaažimüügile on kokku koondatud Eesti disainerite ja kunstnike garaažide, keldrite, ladude ja kappide hämarusest päevavalguse kätte igivanad näidised, nooruspõlve katsetused, hullumeelsed eksperimendid, kasutuskõlbulikud praagid, oma aega oodanud taiesed ja tarbekunsti, moest läinud ning moodi tagasi tulnud aksessuaarid ja rõivad. Esindatud on valgusteid, keraamikat, tarbeesemeid ja muud sisustuskraami tuntud Eesti disaineritelt — Maile Grünbergilt, Tõnis Vellamalt, Johanna Tammsalult, Tarmo Luisult, Jaanus Orgusaarelt, Karl Annuselt, Toivo Raidmetsalt, Reet Ausilt, Kadi Hektorilt, Urmas Lüüsilt, Elmet Treierilt ja paljudelt teistelt.

Näitusmüügi pidulik avamine toimub 18. septembril kell 18.00. Garaažimüük jääb avatuks kuni 23. septembrini. Lisainfot vaata ürituse Facebooki lehelt.

Vaata galeriist, mida põnevat võib garaažimüügilt leida:

Seotud lood:

LOE LISAKS:

FOTOD | 63 lahedat koju sobivat toodet Eesti disaineritelt